Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy németjuhász szukám és...

Van egy németjuhász szukám és épp tüzel. Szerintetek lesznek kiskutyák?

Figyelt kérdés
emiatt bevittük a házba nehogy a másik kutyánkkal (rotteiler) összejöjjön a dolog. De valaki mégis kiengedte pisilni és kicsit tovább volt kint és természetesen összeragadt a másik kutyával. Szerintetek mennyi az esélye hogy egy alkalomból már lesznek kölykök? Mit csináljak
2010. okt. 15. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Heh, hát 90%. Általában a nem tervezett almok sajnos mindig összejönnek.

Doki és ivartalanítás?

2010. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy esélye van.

Miért tartasz együtt két külön nemű kutyát, ha nincsenek ivartalanítva és nem azonos fajták?

Vagy ivartalanítsd őket, vagy figyelj oda jobban.

Most annyit tehetsz hogy elviszed állatorvoshoz, és nem tartod meg a kiskutyákat, vagy megtartod és elajándékozod őket.

Bár nagytestű keverék kutyát elég nehéz elajándékozni.

2010. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem késő ivartalanítani! És olcsóbb is, mint tisztességesen felnevelni egy alom kölyköt.


Azt ugye tudod, hogy mostmár gazdaváltás esetén kötelező a microchip? Ez 6 kiskutya esetén kb. 30 ezer. És akkor az oltásokról, az ultrahangokról, az esetleges császármetszés költségeiről, a szoptatós kutyának való tápról, és a kétheti féreghajtásokról nem beszéltünk.


Javaslom egyeztess időpontot, gyorsan túl lesztek rajta, és jövőre nem lesz ilyen gond, meg nem is kell többet bezárni szegényt.

2010. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Vidd el ivartalanítani minél előbb. Ahogy a másik vélaszoló írta, nagytestű keverék kutyát nem igazán tudsz majd elajándékozni.

És így enm elsz több ilyen gondod.

Ha valamilyen oknál fogva nem akarod ivartalanítani a kutyát, akkor lehet vetélést is lehet, de az ivartalanítás midneképp ésszerűbb.

2010. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Doki,ivartalanitás.
2010. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat! Egyébként amit leírtatok az nekem nem új valószínüleg nem akarok 8 keverék kiskutyát..

Annak meg aki, azt kérdezte h miért tartok két különböző nemü és fajtájú kutyát annak csak azt üzenném hogy egyrészt ez nem tartozik a kérdéshez másrészt meg nem tudtam h lenne erre valami tiltó szabályzat! Na mindegy!

2010. okt. 15. 17:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és mint írtam elvoltak zárva egymástól, ezzel kezdtem!
2010. okt. 15. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!