Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiknek hullik jobban a...

Melyiknek hullik jobban a szőre? Csivava vagy yorki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
igazad van 2. ,amúgy a yorkinak nem hullik
2010. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az állatoknak szőrük van,szóval ez tényleg hülyeség, az már más dolog hogy SZINTE olyan a szőre mint a haj.de akkor sem haj:D
2010. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek van csivavája és azt mondta, h minden tele van kutyaszőrrel :D
2010. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Kedves 14:36!

Második válaszoló vagyok! Kíváncsi vagyok miért lennék én a hülye! Ez nem sértődés, de én megmagyaráztam, hogy miért gondolom azt amit gondolok! Kérlek tedd meg te is!

Köszönettel

2010. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire hullik a szőre egy csivavának, olyan kicsi, alig van szőre... :D
2010. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

A csivava nagyon pici, tehát az a mennyiség, ami belőle kijön, szerintem minimális.

A yorki pedig egyáltalán nem vedlik. Nekem több hajam marad a fésűben, mint neki a kefében:)

Szóval ne ez legyen a szempont, amikor a két kutya között döntesz.

2010. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
A kutyák világában összesen 2 fajta nem vedlik: Uszkár, Orosz fekete terrier.
2010. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, van yorkshire terriered?
2010. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ez szempont, akkor legyen inkább kínai kopasz kutyád...
2010. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kisnita ***** válasza:
A Yorkik szőre tényleg hasonlít a hajra, de attól még nem haj. :D Szerintem félre értetted amit a kutyakozmetikus mondott. Ha az ápolást vesszük figyelembe akkor az a helyzet, hogy hiába hogy a csivavának jobban hullik a szőre mint a Yorkinak (neki alig hullik vagy ha rendesen van foglalkozva vele akkor egyáltalán nem) viszont egy csivavát könnyebb tisztán tartani mint egy Yorkit még akkor is ha a Yorki nyírva van. A csivavát egyáltalán nem kell fésülni (kivéve ha hosszú szőrű), nem kell nyírni, fürdetni is kevesebbszer kell. Én a Yorkimat 5-6 havonta fürdettem vagy ha piszkos lett a csivavát viszont bőven elég akkor ha szükséges, maximum évente.
2010. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!