Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb immunerősítő/...

Melyik a legjobb immunerősítő/ vitaminkészítmény kutyáknak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen marhaságot!! nevetséges ! kutyát a farkasból tenyésztették ki semmi szüksége az állatnak ilyen hülyeségekre ! rendes táplálék és mozgás kell a kutyának! Állítom ilyen "panel genya nagyváros ember lehetsz" az ilyeneket semmibe se nézem!
2010. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első id.óta, ne foglalkozz vele. Ő még biztos nem hallott a civikizációs ártalmakról, amik a kutyákat érintik, a farkasokat viszont nem érintették.

Jó nekik a Béres csepp (kuytáknak való) vagy ha direlt valamilyen betegség miatt, vagy műtét utáni lábadozás időszakára kell, akkor nagyon tudom ajánlani a VTERI DMG LIQUID cseppeket. Ez sajnos elég drága.

2010. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

második vagyok:

Felcseréltem a betűket ahogy gépeltem, a cseppek neve: VETRI DMG LIQUID.

2010. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem indokolt, ne tedd tönkre az immunrendszerét "immunerősítőkkel". Inkább hagyd, hadd játszon a kosszal...
2010. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kölyökkutyánknak a Purina Pro Plan táp mellett (ezt eszi már nagyon pici kora óta) Béres kutyacseppeket adtunk, gyönyörű lett tőle a szőre, és hát az ára sem olyan drága. Mi 30 ml-eset vettünk 2500 ft-ért kb. Mivel 19 csepp egy ml, így elég sokáig elég volt nekünk.. aztán állatorvosunk ajánlotta a VMP nevű vitamint, és hát döbbenetes a változás.. A kis Bichon Havanese kutyusunk egy gyönyörű kiállításra is alkalmas kutyus lett! :) Nagy a kedve, játszik, eszik rengeteget..
2010. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!