Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az elmúlt időszakban több...

Az elmúlt időszakban több helyi fesztiválra/koncertre is és egyre többen kutyákkal érkeznek. Vannak kicsik is nagyok is. Ti vinnétek, illetve mit gondoltok róla? Engem nem zavar, ráadásul a kutyák is nyugodtak csak új dolog és kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Gondolom elsősorban azért viszik mert nincs hova tenni.
2023. aug. 20. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném. Rálépnek vagy megrúgják (mármint véletlenül), beleléphet üvegszilánkba vagy kiömlött alkoholba vagy bármibe. Nem oda való.
2023. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Zavarni nem zavar, de a hallásuk miatt aggódnék. Szerintem nagyon hangos nekik.
2023. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Masok kutyai nem zavarnak, de a sajatomat nem vinnem.


En allatkinzasnak tartom, mert emberi fulnek is hangos egy koncert,buli, de akkor egy kutyanak milyen lehet…

Meg ha latszolag nyugodtan turi is, ketlem, hogy jot tesz.

2023. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Sosem vinném a kutyámat ilyen helyre.
2023. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem túl hangos, nem túl tömegnyomoros helyre nyugodtan lehet vinni, főleg, ha a kutya szereti az embereket.
2023. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Imádom a kutyákat, de... szerintem ez nem nekik való hely, szerintem ők is jobban el vannak bárhol, de egy ilyen helyen. Sok kutya látszólag nyugodt, és úgy tűnik nincs baj a szituációval, de ettől függetlenül szerintem annyira nem ideális ez nekik. Tök jó, ha a kutyád tűri, hogy mindenhova magaddal hurcold, de át kell gondolni azt, hogy mi az ami valójában nem tesz jót neki.
2023. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Én nem szeretem.


legtöbb ilyen hely nem "kutyának való".


Nem zenei, de az Ősök napján látok kutyás vendégeket (nem az agarasok), és őszintén ott megmaradni egészséges felnőttként is kihívás (Bugacpusztán, az év legforróbb napjain), alig van árnyék, víz csak ami nálad van stb. Kutyásként kutyával el nem tudom képzelni.


Aztán az én kutyám fél a tömegtől, meg a hangfalaktól (hiszen nem egy pontból jön a hang, hanem egyszer alig hallod, azután hirtelen megüt a zene, ahogy belesétálsz). Igen lehetne szoktatni, de nem látom szükségét, inkább itthon maradhat nyugiban. Viszont vásárokba, búcsúkba, falurendezvényekre rendszeresen látom, hogy hoznak az enyémhez hasonló kutyát, fél, nem érti, esetleg amúgy is kezelhetetlen a pórázon. Agyrém.


Szerintem ha gazdi, kutya (és a rendezvény) alkalmas rá tök jó, de szerintem nem "lételeme" a kutyás létnek.

2023. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Az én kutyám a zajtól fél, viszont az embereket meg imádja, a figyelmet, haverkodik. Az a fajta, akivel ha szemkontaktba kerül valaki, már ezerrel csóvál, nyújtja a pacsit, ölbe ül, dugja oda az orrát.


Szóval ha én elvinném ilyen helyre, 2 perc nyugalmam nem lenne, mert vagy be lenne szarva, vagy majd szétesne az örömtől.

2023. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem vinném. Már csak a zaj miatt sem.
2023. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Szirty ***** válasza:
76%

Kutyát koncertre...

Kiváló ötlet! Mi baj lehetne?

2023. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!