Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez az új dolog a predi...

Mi ez az új dolog a predi tesztnél? Másnál is ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Igen látom, hogy negatív sajnos.

Elsőnek az ablak fénynél néztem, ahol ez a rikító fehér rózsaszín volt, és elég jól látszott, nem kellett forgatni, már kezdtem örülni, amikor megnéztem a fürdőbe lámpa fény mellett, ott meg így rikít a fehér rajta.

Eddig a fehér rész csak bizonyos szögben látszott, most meg kb a fejembe röhög folyamatosan látszik...

Eddigieken előző hónapokban nem virított ennyire a fehér..

Gondolom ez ilyen széria?


2023. jan. 3. 14:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Azigen milyet ront a képen 😃 mindegy a lényeg látszik, hogy kiabál a fehér csík..
2023. jan. 3. 14:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, ez egy ilyen széria. Máskor meg mind halvány pozitívnak néz ki, legalább is egy árnyék szerű van rajta a tesztcsík helyén. Na igen.A Predi sem a régi már. :D
2023. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy másik fajtát, és holnap csináld meg.
2023. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a predig mindíg halvány rózsaszín csík volt. Egyszer ilyen fehér is. Mindd negatív volt
2023. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nálam pedig mindkét teszt (reggeli és délutáni) szinte ugyanolyan erős pozitív, arra gondoltam, hogy gyári hibás. 😁Valamiért nem akartam elhinni, múlt hónapban kémiai terhességem volt halvány pozitív teszttel. ☹️
2023. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szívből gratulálok! Kívánom, hogy minden rendben legyen veletek! Nekem sajnos 10 percel ezelőtt megjött 1 nappal korábban😔 megkérdezhetem szedtél valamit?
2023. jan. 3. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm és nagyon sajnálom! A következő a Ti hónapotok lesz! 🤞🏼🤞🏼

Nem szedtem mást a vitaminon kívül, multi, C vitamin és magnézium. Valamint vettem múlt hónapban Femibion 1-et, de sajnos nem maradt meg a terhesség. Ezt beszedtem, de kb. ennyi.

2023. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma még én is teszteltem egyet, amikor kijött a két csík nekem is fehér volt utána egyből rózsaszín. Mondjuk amint felszívta a vizeletet és túlment a teszt csíkon egyből rózsaszín lett, utána pedig a kontroll csík is.
2023. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!