Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan, hogy egy ember...

Létezik olyan, hogy egy ember kisugárzása "vonzza" a kutyákat?

Figyelt kérdés

Sokszor megbámulnak a kutyák, nagyon sokszor oda is jönnek hozzám. Még a zárkózottabbak is, múltkor arcon nyalt egy ilyen kutya. Én nem szoktam feléjük közeledni, hozzájuk szólni, maximum nézem őket, ha látom, hogy bámul a kutya. Nekem is van 3 kutyám, illetve szoktam sétáltatni más kutyákat a környéken.


A kutyák megérzik, ha valaki nagyon szereti őket? Vagy egyszerűen szimpatikus vagyok nekik valamiért? Más is tapasztalt ilyet?


2023. aug. 23. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg az illatod. Nyugi kovboj nem vagy kutyasuttogó.
2023. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
79%
Mint az emberek is nagyjából megtudják állapítani, hogy valaki ideges e, szomorú, boldog, sok élet kedve van.
2023. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Azért bámulnak ennyire mert keresik az alkalmat hogy a közeledbe férkőzve átharaphassák a torkodat.
2023. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
37%
A testtartásból
2023. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg a kutyáid szagát érzik meg rajtad.
2023. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
A feleségemet megbámulják a kutyák és kisgyerekek. Szereti a kutyákat (általánosan az állatokat) és gyerekekkel foglalkozik munkája során (bár nem teljesen kicsikkel).
2023. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van valami a háttérben, mert engem kifejezetten semmilyen állat nem szeret, én őket pedig nagyon :(
2023. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
91%

Ezt én is tapasztalom, bár én nyitott vagyok feléjük, de nagyon sokszor úgy örülnek nekem idegen kutyák, mintha ismernének, a kerítésnél pedig nem ugatnak meg.

Nincs kutyám már jó ideje, tehát kutyaszag nincs rajtam.

Ha társasággal vagyok, vagy akár a családdal, akkor is mindig hozzám jönnek oda.

2023. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
szerintem nekik fontosabbak a szagok
2023. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

A kutyáid hirdetőtáblája, facebookja vagy.

Viszed a szagukat és csak azt akarja a többi kutya "leolvasni" rólad, hogy mi a kutyáid hangulata, ivari ciklusa, egészségi állapota...

2023. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!