Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya szocializáláshoz...

Kölyök kutya szocializáláshoz tippek?

Figyelt kérdés

Lesz egy kutyám és szeretnék mindent tökéletesen csinálni, ahogy az meg van írva. :D

Szeretném, ha semleges lenne más kutyákkal, emberekkel.

Ha nem félne a zajoktól.

Nem alakulna ki nála szeparációs szorongás.

Ha barátságos lenne a gyerekekkel.. stb..

Nem lesz nagyon nehéz feladatom ugyanis a magyar agár a választott kutyó és tudom, hogy természetükből adódóan nagyon családcentrikus, nyugodt barátságos kutyák.

De arra lennék kíváncsi, hogy van e esetleg olyan trainer youtube csatorna amit szívesen ajánlanátok, akár magyar akár angol nyelven. Azokat is szívesen fogadom, akiket semmi féle képen ne nézzek!

(a kutya ovi/suli, sajnos nem játszik mert egy kis szigeten élek, ahol nincs erre lehetőség)



2023. aug. 26. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Bemész egy könyvesboltba, és elolvasod a szakirodalmat. Pár hét-hónap alatt fel lehet azért készülni egy kutya érkezésére.
2023. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ugye ez a szigeten élés miatt nem jöhet össze. És szeretem a vizuálisabb dolgokat. Könnyebben ülök le megnézni 10-20 videót mint neki ülnék egy könyvnek!:)
2023. aug. 26. 13:42
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Persze, végül is egy élőlény élete nem számít annyit, mint a te kényelmed, ez a jó kutyás mentalitás. Tele van a világ kezdő kutyás könyvvel, illetve a hazai szaktekintélyek szinte minden magyar fajtáról is írtak már pluszban. Persze csak 10-15 évig lesz társad a kutya, minek olvasnál el ezek közül kettőt...
2023. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm a sok jó videót amit kértem❤️
2023. aug. 26. 13:49
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem értem, ha valamit írtam és ezzel nem egyezik a véleményed miért kell minden áron ráerőltetni a másikra a tiédet, lehet éppen egy diszlexiás ember tette fel a kérdést, akinek nehezebb egy könyvet elolvasnia mint egy videót megnéznie, ennek ellenére nem gondolom magam rossz mentalitású embernek!:)
2023. aug. 26. 13:52
 7/13 A kérdező kommentje:

#5

Nagyon szuperek a videók, köszönöm szépen!

2023. aug. 26. 13:53
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
#6 Egy 200 oldalas könyv nyilván szabatosabb és több információt tartalmaz, mint egy 20 perces videó. És felolvassa neked a számítógéped, a könyv nem azt jelenti a mai világban, hogy be vagy zárva egy szobába, hogy olvass. :D
2023. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Persze amúgy nem kell elégedettnek lenni velem. Csak speciel rajtam kívül még senki nem vette a fáradságot, hogy egyáltalán foglalkozzon a kérdéseddel. Annyira nem érdekel, hogy mennyire értesz egyet velem, kaptál videót is, kaptál normális tanácsot is, azt fogadod meg belőle, amit akarsz, szívesen.
2023. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem megfelelőek a könyvek... tudnék jó párat ajánlani, amelyek rendkívül jól elmagyarázzák a kutyák viselkedését, leírnak kutatások eredményét, következtetéseket stb...
2023. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!