Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ultrahangos kutyariasztó?

Ultrahangos kutyariasztó?

Figyelt kérdés

Nem szívesen használnám, félreértés ne essen. Azonban 3-4 órakkor kell kisétálnom a vasúthoz, és tele van a terület kóbor kutyákkal.

Tudtok olyan ultrahangos kutyariasztót mondani, ami tenyleg HASZNÁL?

Köszönöm a válaszokat


2023. aug. 27. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Vigyél magaddal paprika sprayt vagy egy nagy botot, azt minden kóbor eb ismeri. Mondanám hogy bot helyett használj viperát, de azt tilos, megteszi helyette egy formás vasrúd is.
2023. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, de nem megbízható, van olyan kutya, amelyik nem is reagál rá, van, amelyek csak hegyezni kezdi a fülét, van, amelyik idegesebb lesz. Nekem ilyen van, ezt nem ajánlom: [link]

Viszont hordok magamnál esernyőt és paprika spayt.

2023. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Paprika spayből milyet? Hasznos? Milyen távban hasznos?
2023. aug. 27. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es voltam. Nekem kicsi van. Még nem kellett használnom. Legyen a kezed ügyében/kezedben a kritikus helyeken. Közelről hatásos. Esetleg próbálj meg medveszprét rendelni, az erősebb és messzebbre visz.
2023. aug. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!