Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény, tapasztalat erről a...

Vélemény, tapasztalat erről a tápról?

Figyelt kérdés

Egyik rokonomnak most lett életében először kutyája, három napja meg is ismerkedtünk vele (én és a kölyök kutyusom). Szóba jött, hogy ki mivel eteti az ebet. Én mondtam, hogy egyenlőre a brit care a tápunk, de lehet váltani kell mert nem jó a kutyus széklete. Erre a rokonom elkezdte dicsérni ezt a tápot: [link]

Mennyire fényes a szőre a kutyusnak, teljesen egészséges (3 hete van náluk) 100% hús stb.

Érdekes én egy hiteles infót nem láttam arról, hogy ez valóban így lenne. Összetevőket nem sorol fel egyik oldal se, amit néztem. Ha tényleg egy csodatáp lehet átváltunk(persze csak fokozatosan), de nekem sántít, hogy nem tüntetik fel a hústartalmat. Arról nem beszélve, hogy keveslem a foszfor, kalcium tartalmat is.

Valakinek valamilyen tapasztalat?



2023. szept. 1. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Jó ez a táp, megéri váltani.
Én inkább hagynám.
Próbáld meg hátha.
Egyéb
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt nemreg valami balhe vele, hogy magyar tapnak aruljak, aztan csak atcsomagoljak itthon... osszetevok sincsenek feltuntetve normalisan, de az biztos, hogy nem 100% hús. En nem etetnek ezzel.
2023. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vàlt be felpuffadt a kutyám tőle. Nem olyan jó táp.


Vannak klasszisokkal jobbak!

2023. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!