Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tápról? Tapasztalatok? Vélemény a leírtak alapján?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 5. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak acanat adunk a kutyusunknak. Amikor elhoztuk royalt evett, korpás volt a szőre és olyan furán nőtt. Mintha a lábai hirtelen megnyúlt volna a teste meg nem. Azóta teljesen elmúltak a bőrproblémái és fokozatosan fejlődik. Imádja az ízét is bár mi nem ezt a fajtát adjuk neki,de maga a márka az egyik legjobbra értékelt táp, összetevői pedig a kapható tápok közül az egyik legjobbak. Akárhol néztem mindenhol 5 csillagos az összes tápjuk,az orijen után ami egyébként ugyanaz a cég ez a legmagasabb minőségű. Ár érték arányban is jó egyébként mert sokkal kevesebbet kell adni belőle naponta mert magas a tápanyagtartalma így sokáig elég . Royalbol pl 2x annyit kapna mint acanabol naponta. Én bátran ajánlom,csak lehetőleg ilyen 2 héttel számoljatok az átállással,mert ilyen magas proteinnál ha hirtelen váltassz hasmenése lesz a kutyusnak.
2017. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

(Az én kutyámnak ennyitől nem lesz hasmenése. :)

2017. jún. 5. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Jó drága! Súlyt kondicionálni kiváló a Brit Premium Light ráadásul csak a harmadába sem kerül!!! Itt mindig van: [link]
2017. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó,de sajnos külföldön vagyok és nem tudok ide rendelni Britet.

Nem a súlycsökkentés a cél, hanem hogy egy alacsony mozgásigényű kutya jó minőségű tápot kapjon.

Brit Care-t akartam nrki, de sajnos ugyebár nem kapható itt, és csak az Acanát talaltam ezenkívül elég jónak ahhoz hogy megvegyem.

2017. jún. 9. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!