Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányat kéne beadni neki?

Hányat kéne beadni neki?

Figyelt kérdés
Használt már valaki nutriscience KalmAid tablettát (15g)? 13-15kg-os francia bulldognak kéne beadni, de az lenne a problémám, hogy az állatorvos azt mondta, hogy 2db-ot adjunk be, de egy websiteon 3-at írtak. Hallgassak inkább az állatorvosra és ne kockáztassak a 3-mal? De mivan ha nem működik? Nagyon fontos lenne. Kérlek, akinek van tapasztalata ezzel, írjon valamit.

2023. szept. 3. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én állatorvosra hallgatnék mindig, ő látta az állatot, csak tudja, ez a munkája, amúgy meg megnéztem weboldalon amit mondtál és ott kettőt ír nem hármat, nem tudom hol nézhetted meg
2023. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen az orvos utasítását kövesd.
2023. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Használati utasítást olvasd el! (Szerintem amúgy az állatorvosnak lesz igaza)

Egy website-on... ez amúgy tudod, hogy eleve rossz kezdet. Ha nem érdekel, mit mond a doki, akkor minek fordulsz hozzá?? Kérdezd meg a ChatGPT-t, oszt' jól van. A doki is jobban jár (mondjuk lehet, hogy a kutya nem)

2023. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kutakodsz te website-on, amikor az orvos világosan elmondta mennyit kell adni?
2023. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Betegtájékoztató!


2. [link] itt is 2 tablettát ír erre a súlytartományra

2023. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy beadj neki 3-at, az 30kg pluszos kutyáknak szabad csak!!!
2023. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy állatpatika weboldalán láttam a hármat és azért kutakodtam, mert már régebben kaptuk és nem voltunk biztosak benne, hogy jól emlékszünk e, de megtaláltuk időközben a papírt, amit a doktor adott.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Még annyi lenne a kérdésem, hogy mennyi idő alatt megy ki belőle a hatása, mert arról tényleg nem tudunk semmi információt (szerezni)?

2023. szept. 3. 14:43
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Hogyha hányat, akkor egyet se.D
2023. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Szerintetek mitől hányat már 2-ik napja, másodjára a Bichonok?

Tegnap este hányt egyet, barnás-feketés volt, félig-meddig híg is. Ez ma kb ugyanabban az időben megismétlődött. Ezen kívül semmi baja, olyan mint máskor. Ugrál napközben, de alszik is. Szilárd kutya kaját a kap, füvet esetleg rágcsálhatott egy keveset, szinte csak...

Hányat ellik egy yorki?

(Kb) kozepes meretu a kutya ugy kell elkezelni :D

BH vizsgán a pálya rövid oldalain hányat kell lépni?

A szabálykönyv szerint úgy fogalmaznak, hogy kb. 15 lépés, mindkét rövid oldalra ez van megfogalmazva, ahogy az sincs meg, hogy a második hátraarc után mikor állsz meg. Egyesek tudni vélik, hogy 5 lépés után, de ezt az FCI vizsgaszabályzat nem szabályozza. Ellenben...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!