Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy van ez most? SOS!

Hogy van ez most? SOS!

Figyelt kérdés

A szomszédom tőlem kérdezte,hogy hogy fogan meg a kiskutya??!!

Össze kell ragadniuk,nem??Meddig tart??


Nem értem minek tart egyszerre kan és szuka kutyát ha nem ért hozzá!!!Én macskás vagyok,szóval én még annyira se.De gondoltam meg érdeklődöm neki.


Most kezdett el tüzelni 2 hete a szukája.Amíg vérzett be volt zárva a kan a házba.De 2 napja kint van a szukával.Nem lesz "baj" belőle??


2010. okt. 16. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan kan, amelyik ne gerjedne be egy tüzelő szukától. Szóval a "baj" már eleve elkönyveztetett.
2010. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel a vérzés után engedi magához a szuka a kant( akkor nem fogamzóképes, csak a vérzés után) így elég valószínű, hogy kiskutyák lesznek belőle...
2010. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de már nem érdekli a kant.azért engedte ki mllél.először kis időre,figyelte őket.uána több időre.

a kan már nem mászik a hátára,h meg dugja.

2010. okt. 16. 23:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem értek egyet az előttem szólóval

vérzés alatt is fogadja őket! és a 3dik héten a legfogékonyabbak rá.

2010. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem is látta,h összeragadtak volna.pedig egész nap otthon van.
2010. okt. 16. 23:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
első két hétben persze hogy nem érdekli még a kan. majd ahogy irtam is, a 3.héten fogja fölvenni a kant.
2010. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szept.végén vette neki észre,hogy meg van dagadva.múlt hétvégén kezdett el vérezni(akkor a kan meg volt bolondulva érte,vonyított egész nap,mert be volt zárva.)2 napja már nincs semmi.a kan leszarja a szukát.ha kint vannak a kertben nem is foglalkoznak egymással.
2010. okt. 16. 23:12
 8/13 anonim ***** válasza:
lesz ez még másként is. 3hétig tüzelnek a szukák, de 4dik héten még fogamzóképes, tehát vigyázni kell!!! az uccsó 3-4héten
2010. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

okés

köszönöm

akkor végül is ez a 2.hete a szukának??!!

2010. okt. 16. 23:18
 10/13 anonim ***** válasza:
úgy van :)
2010. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!