Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy van ez most? SOS!

Hogy van ez most? SOS!

Figyelt kérdés

A szomszédom tőlem kérdezte,hogy hogy fogan meg a kiskutya??!!

Össze kell ragadniuk,nem??Meddig tart??


Nem értem minek tart egyszerre kan és szuka kutyát ha nem ért hozzá!!!Én macskás vagyok,szóval én még annyira se.De gondoltam meg érdeklődöm neki.


Most kezdett el tüzelni 2 hete a szukája.Amíg vérzett be volt zárva a kan a házba.De 2 napja kint van a szukával.Nem lesz "baj" belőle??


2010. okt. 16. 22:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"meg dugja"....:DDD

Ne haragudj:D

2010. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Talán ha az egyiket ivartalanítaná (jobb esetben a szukát) nem lenne ilyen problémája. Nem is értem, hogy ha külön zárja őket, akkor miért nem a szukát viszi a házba. Közkeletű, hogy a tüzelő szukához, illetve a szuka is ilyenkor elszökhet. Ilyenkor nem nagyon van akadály számukra. 21-28 nap között van az az időszak a tüzeléstől számítva amikor teherbe eshet a szuka. Persze jobb az elővigyázatosság a tüzelés kezdetétől. Így szerintem még simán lehet babakutya. :( És el lehet képzelni ilyen értelmiségi embertől hová jutnak szegények :(
2010. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én szukám nem rég fejezte be a tüzelést.

A tüzelés első napjától számítva a tizedik naptól fel veheti a kant. Ekkor már nem vérzik. Ez eltarthat kb. hét nyolc napig, de plusz nappal számolni kell.

Nekem ezt állatorvos mondta, de ahogy jósolta úgy is lett.

2010. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!