Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel kenjem be magam, hogy a...

Pszicho88 kérdése:

Mivel kenjem be magam, hogy a kutyák ne érezzék a szagomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék tanácsot kérni, hogy mivel semlegesíthetem a szagomat, hogy a kutyák ne érezzék azt? Tudom, hogy mennyire jó az orruk és kilométerekről is megérzik a szagokat. Köszönöm.



2023. szept. 9. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha olyan a szélirány, akkor nem kap szagot 20 méterről sem. Ha meg olyan a szélirány, akkor kap szagot 1 km-ről is.
2023. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"A kutya nem érzi meg a szagot kilóméterekről. Rövid területen belül foghat szagot (akár 1-2 órás szagmaradványt), és kilómétereken át tud követni ez alapján. Nagy különbség."



Köszönöm. Ezt is jó tudni, érdekes infó. Olvastam a neten a kutyák által kellemetlennek vélt és irritáló szagokról, mint a citrusfélék, de sajnos arról semmit sem találtam, hogyan lehet a szagot blokkolni, csak csökkenteni a szagkibocsátást.

2023. szept. 12. 21:13
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
És te citromillatút izzadsz meg fingasz?
2023. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ténylef annyira taszítani akarod őket olyasmivel ami kb minden háztartásban van akkor ecetezd be magad. De egy kutya sose fog a szagod miatt nem megtámadni, ha ez a cél. Ami el akar kerülni az ecetes szag nélkül is elkerül, ami neked akar menni az nem szaglás után fog harapni.


De érzékeny az orruk, szóval ha esetleg csempészni akarsz valamit egy drogkereső elől pl semmivel nem tudsz elrejteni szagokat. Külön tudnak választani minden szagot, nem úgy mint mi, és majdnem az összes kiképzésen vannak ilyen "szagba szagot" rejtő gyakorlatok.

2023. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem akarok sem csempészni, sem lopni. Az ecetet lehet, hogy kipróbálom, vagy esetleg arra is gondoltam hogy szélben nem ugatna meg ha nem arra fordul a szélirány úgy nem érezné a szagomat.
2023. szept. 14. 18:47
 16/17 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan örülni fog a környezeted, hogy nemcsak a szellemi villanyoszlopot kell elviselniük "személyedben" de még a szagodat is.
2023. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Látom, hogy sík hülye vagy, de fogd már fel valahogy, hogy a kutya nem egy bio radar. Nem tud kiszagolni, nem is akar. 😂

Ha megérzi a szagod követhet, de több millió ember szaga van egyetlen területen. Kétlem, hogy egy egész kutyát kiképeztek volna csak a te szagodra.


Ha lát, hall akkor ugatni fog rád akkor is, ha büdös vagy, és akkor is, ha átlagosan büdös vagy. Szard le azt a kutyát, menj el mellette és kész.

2023. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!