Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű, játékos, aktív...

Kistestű, játékos, aktív kutyát szeretnék, akivel tudok kirándulni. Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 00:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Chihuahuat..,sztem ideális lenne:)
2010. okt. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kis jack russel kéne neked, mint a maszkban a Milo.
2010. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Tacskó:)
2010. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
foxi
2010. okt. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A tacskót én is ajánlottam volna, de benne olyan erős a vadászösztön, hogy már az első kiránduláson elveszne, elmegy a vadcsapásokon. Amúgy is veszélyes kutyával az erdőt járni,könnyen elveszik,aztán éhségében megtámadja a vadakat, megmarva őket sok bajt okoz. Míg végül lelövi a vadász.

Ezt jövendő kiskutyád érdekében mondtam el. Hogy majd nagyon vigyázz rá.

A csivava fura kis állat. Inkább öleb talán.

Egyik kutyám pincsiszerűség és tacskó keverék. Utóbbiról nagyon görbe lába és testének hossza árulkodik. Találtam, és Hosszú Zsuzsunak neveztük el. Jó a vegyes kutya, értelmes, és állatmenhelyről mindenféle különlegesből is válogathatsz. Egy onnét hozott kutya mindig nyomodban marad, annyira ragaszkodó, tudja, hogy Te vagy számára az élet. Kitűnő társ. Őszintén ajánlom ezt az utat, nekem Hosszú Zsuzsu a harmadik talált kutyusom, tapasztalatból beszélek.

Találj jó kiskutyát magadnak, és legyen benne sok örömöd!

2010. okt. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bernáthegyi. Még a hordót is elcipeli.
2010. okt. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy Pinscher-t (törpe doberman).

Kicsi, aranyos, tekintély parancsoló mint a nagyjai, soha nem merül ki az elem belőle.

Volt hogy egész nap mászkáltam vele és csak este fáradt el.

2010. okt. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A jack russel tényleg nagyon pörgős, de ő nagyon igényli a szellemi fárasztást is, ő tényleg sosem áll meg, és egy jó nagy kirándulás után, amiben csak fizikailag fáradt el, nagyon könnyen regenerálódik. Szóval neki napi szinten kell a pörgés, szellemileg is.


Én is azt mondom, hogy nézz körbe menhelyeken, keress valami kistestű terrier keveréket.


Ő pl. Jack russel keverék: [link]


Vagy ők pl. mind alkalmasak arra, amit te szeretnél: [link]

2010. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Parson russel, westie, cairn terrier, miniatűr bullterrier, shipperke, jagd terrier
2010. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a westit javaslom meg a cairn terrier.Csupa életerö de mégsem kifáraszthatatlan mint a jack russel terrier nagyon aranyosak és ragaszkodnak a gazdihoz:)
2010. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!