Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy bepisil, műtét...

Normális, hogy bepisil, műtét után 2 nappal?

Figyelt kérdés

Pentek délután ivartalanították( igen, már írtam róla). Tegnap már egész nap csak lent pisilt, azán este bepisilt, mikor hazajött a párom, ma reggel meg mikor meglátta apámat. Lehetséges, hogy a műtét miatt nem tudja visszatartana és azért pisil be, ha nagyon örül? Amúgy csak mostanában lett szobatiszta, ha ez számít.

Ez normális ilyenkor? Ugye nem fog így maradni?


2010. okt. 17. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak most lett szobatiszta, akkor lehet hogy visszaesett egy kicsit. Mindig dicsérjétek ha lenn pisil!
2010. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gratis30 ***** válasza:
Némelyik gyengébb idegrendszerű kutyus örömébe és esetleg erősebb hanghatásra is bepisilhet. Persze lehet az is amit az előttem válaszoló írt, hogy visszaesett. Lehet, hogy kicsit megviselte a műtét is. Dícsérjed ha lent pisil, viszont ne durván szidd le ha a lakásban baleset történik.Rendbe fog jönni idővel szerintem.
2010. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, normális, itt szó sincs inkontinenciáról.

Ha 1 hónap múlva is bepisil, akkor az már baj, de az én kutyusom sem bírta sokáig visszatartani a műtét utáni napokban.

2010. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kezdek aggódni, ma már háromszor pisilt be, midnig akkor amikor épp vittem volna le.:S

Igaz, hogy sok vizet iszik azóta, de ennyire nem bírja visszatartani? Tudja, hogy ha ráadoma pórázt meg öltözök az azt jelenti, hogy megyünk pisilni és szégyenli is nagyon magát miután bepisil, midnig elbújik, de tényleg ennyire nem bírja visszartartani? Nem lehet, hogy elrontottak valamit a műtétnél?

2010. okt. 17. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!