Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kennelről? Parti Yorkshire Terrier of Angels of Victorya

Figyelt kérdés

Szimpatikusnak tűnik, hogy megválogatja, kinek adja a kutyáit, van törzskönyv is, és későbbi kapcsolattartás. Viszont nincsenek kiállítási eredmények meg ilyesmi.


[link]



2023. szept. 23. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy reklám, megkerülve a moderátorokat? >:)
2023. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Feltettem egy kérdést, hátha valaki ismeri ezt a kennelt, mert hiába kerestem rájuk, nem találtam érdemi infót... és van ott egy kiskutya, ami tetszik. Szaporítótól meg kutyát ugye nem veszünk.
2023. szept. 23. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:

"...mert hiába kerestem rájuk, nem találtam érdemi infót..."


Gondolom nem véletlenül. >:)

2023. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Facebookon lévő kennelek 95%-a ilyen egyébként, de köszi. Ezért szoktak pl. itt kérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata velük.
2023. szept. 23. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Fészbúk??? 20 perc, és csinálok egy profi oldalt, lopott, profi képekkel, majd korcsokat árulok vagyonokért. Ennyit a Fészbúkról.
2023. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 alom csak idén, szülőkről egy szó se, szocializációról egy szó se, csak a kiválasztott kölyökkel találkozhatsz...🚩🚩🚩
2023. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!