Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Nápolyi masztiffnak szerinte...

A Nápolyi masztiffnak szerintetek van lehetősége még olyannak lenni mint az 50-es években? Olyan atletikus, robosztus, jó munkaképességű vagy már nem nagyon van ilyen opció. Gondolom vannak jól dolgozó egyedek is. Nagyon jó fajtának tartom.

Figyelt kérdés
Csak nagyon tönkretette a küllemtenyésztés őt is.

#kutya #Nápoly mastiff #Ősi molosszerek
2023. szept. 30. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs. Tönkretették. A cane corso a nápolyi eredeti formája, de már kezdik azt is tönkretenni.
2023. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kár. Pedig egy nagyon jó kutya volt. Köszönöm szépen a választ.
2023. szept. 30. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Mit akarsz csinálni vele,hogy enyire zavar,ha nem "atletikus"? Te az vagy?
2023. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Tulajdonkeppen szinte minden, nem kifejezetten munkakutyakent tartott fajtat tonkretettek a szelektiv, csakis a kulsosegekre es olcson lakasban tarthatosagra iranyulo, tenyesztesnek csufolt allatkinzassal. Amig kutyat tartani divat, addig ez igy is marad, koszond meg a sok-sok 'allatbaratnak'.


A teljesseg leghalvanyabb igenye nelkul:

- a tacskok gerintcebajai

- az osszes kisnovesu, bichon- es palotapincsi jellegu fajta tonkremeno csipoizuletei

- a spanielek szinte 100%-os, rakra valo hajlama

- a nemetjuhasz szinten rakra valo hajlama

- a nyomott orru, juuujdecukiiiii fajtak allando legzesi nehezsegei

- az idegbeteg, szinte kieso szemu csivavak


mind-mint ennek az iparagnak a termekei.

2023. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*gerincbajai
2023. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3/5ös. Nem vagyok élsportoló de nem is ülök a fotelben. Kondizok, futok, mozgok. Nem zavar a külleme a Nápolyinak, félre ne érts nagyon jó kutyának tartom a Nápolyit, csak láttam egy-két régi 1950-es fotót és ott máshogy nézett ki. És egyáltalán nem bántásból mondom. Elnézést ha fennhéjázó voltam.
2023. szept. 30. 18:57
 7/8 A kérdező kommentje:
De igen atletikus alkat vagyok. És ez csak szimpla érdeklődés volt.
2023. szept. 30. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

1) fotol neki

2) micentized az adagot: hus es zoldseg. Semmi krumplisexrizs sexteyzta.


3) 12 hetes koratol mslad van es sose zarod ketrecbe es akkor egeszseges lesz a minden mapos mozgastol. 3)lakasod minimu 120 nm ?ahol tud rohangaszni egesz nap a futasaitokon kivul.

2023. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!