Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjjel mennyire igényelik a...

Éjjel mennyire igényelik a pisilést a kutyák?

Figyelt kérdés

Arra célzok, mennyire valószínű hogy mondjuk hajnali 3-kor arra ébredek, hogy nyüszít az ágyam mellett mert ki akar menni?


(társasház)



2023. okt. 2. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elején előfordulhat, de hamar megszokják a rendet.
2023. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy fix felépített napirend napi 3, de inkább 4 eü sétával egy felnőtt kutya simán kibír éjszaka 8-9 órát.
2023. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy a kora, de felnőtt kutya is felkelthet, pl. ha a szokottnál többet ivott, vagy az is lehet, nagydolga lenne (esetleg hasmenés). Ha elvileg egészséges felnőtt kutya rendszeresen kikéredzkedik éjszaka, és tényleg kell is neki, akkor az viszont kivizsgálást igényel.
2023. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kölyökként nem bírják ki,de egy felnőtt kutya kibírja.


Én 22:45-23:00 körül viszem le őket utoljára.


Kanom meg egy szukám van. Én annyit lent vagyok,hogy a kan pisiljen 3x legalább, reggel 7:20-30 körül megyek le velük.


De valamit kell neki akkor jelez, akkor nyikorog az ágyam mellett. Akkor nincs mese menni kell.


Mikor hasmenős időszaka volt akkor óránként ébresztett,nem volt egyszerű,de mentem vele.


Szukám már öreg ő nem jelez ha kell neki hanem bentre végzi,de 12éves múlt.de éjszakát amúgy ki szokta bírni.

2023. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már a munkaidőt úgyis ki kell bírnia, akkor legalább amíg otthon vagyok nem kínzom azzal, hogy éjjel is bírja ki a 9 órát. Leviszem reggel fél 5-től 5-ig, 11-től 12-ig, este fél 10-től fél 11-ig. Így 2x6 órát és 1x 9 és fél órát kell kibírnia szegényemnek.

DE, amelyik napokon nem dolgozom(minden 3.nap) leviszem egyet délután fél 5-től 5-ig is pluszban, illetve a délelőtti séta az 10-kor kezdődik, az esti pedig 11-ig tart.

Magyar vizsla, ivartalanított szuka, 3 éves.

2023. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!