Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket zavarna, ha egy...

Titeket zavarna, ha egy ismerősöd "ellopná" a kutyanevedet?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a Te fekete kutyád neve Bagira és egy ismerősödnek lesz egy fekete macskája és ő is a Bagira nevét adja neki, csak mert hallotta tőled és megtetszett neki.

Téged nem zavarna?


2023. okt. 2. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2023. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, miért kellene zavarnia?
2023. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Fekete macskámnak pont Bagira a neve :D Annyire szerintem nem kreatív, nem zavarna, ha egy ismerősöm is így nevezné a kutyáját, vagy akár macskáját.
2023. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát ennél valami konkrétabbra gondoltam. Rengeteg Bagira nevű fekete macska és kutya van, talán valamilyek híres szolgálati kutyának is ez volt a neve, ha jól emlékszem. Plusz nem csak te láttad a Dzsungel könyvét... Kicsit olyan, mintha azt kérnéd számon, hogy Cirmosnak hívja.
2023. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem. hogy lehet egyebkent ellopni egy kutya nevet? Velemenyem szerint a Bagira meg amugy is macskas nev.
2023. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem erről a névről van szó, de nem is az a lényeg.

Más ismerősök mondták, mind, hogy ez milyen hülyeség, miért nem talált ki valami saját nevet, nézte volna meg a macska név listát.

Mások is mondták, hogy ez olyan fura, hogy csak mert tetszik neki.

Ez olyan, minthogy munkahelyeden egyik munkatársadnak a gyerekének a nevét adod Te is a születendő gyerekednek, de nem úgy, hogy már amúgy is tervben volt, hanem hú, ez jó, az enyémnek is ez lesz a neve.

Nem csak nekem fura, de úgy látszik nektek nem az.

Mindegy, úgyse számít.

2023. okt. 2. 15:56
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Az én kutyám egy énekesnőről kapta a nevét, mert arra egyből felfigyelt, mikor próbálgattam neki a neveket. Egyébként meg egyáltalán nem egyedi, bár nem is tucat, de 2 ugyanilyen nevű kutyával már biztos találkoztam a környéken, és a nemüket leszámítva nem is egyformák. Én meg úgy kaptam a nevemet, hogy valaki mondta anyukámnak, hogy illene hozzá egy ilyen nevű kislány, testvérem meg a születésekor kapott nevet, mert minden vizsgálaton lánynak mondták, mert akkor még nem voltak ilyen pontos vizsgálatok, aztán mikor megszületett, akkor kiderült, hogy hát fiú, a szüleink nem is gondolkodtak fiúnéven addig.

Nem értem, mit kell ezen rugózni. Francnak akar mindenki valami nagyon egyedi nevet, aztán csúfolják miatta.

2023. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

"Ez olyan, minthogy munkahelyeden egyik munkatársadnak a gyerekének a nevét adod Te is a születendő gyerekednek, de nem úgy, hogy már amúgy is tervben volt, hanem hú, ez jó, az enyémnek is ez lesz a neve."


Es nem teljesen mind1? Telefonkonyvbe tudod hany Szabó Imre van? Vagy Kovács László? Ne bohockodjunk mar :)

2023. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Engem ez egyáltalán nem zavarna sőt aranyos is hogy ugyan az a nevük.
2023. okt. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát bocs, szerintem ez kb. 10 éves korig érthető, de hogy felnőttek ilyenen pörögjenek, az elég necces.
2023. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!