Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől kezdte enni, lopkodni a...

Mitől kezdte enni, lopkodni a papírzsebkendőket a kutyánk, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

11 éves nagy középuszkár kutyánk soha nem csinált ilyet. Nagyon fegyelmezett, jó természetű, intelligens jószág. Mi lehet az oka, hogy ezt teszi mostanában? Valamilyen hiányt szeretne pótolni evvel a szervezetében talán?

(hozzátenném, teljesen mindegy, használt vagy új papírzsebkendőről van szó, ő ellopja, ha módja van rá és elrágcsálja. A szemetesből is kiszedi, pl. az irodai papírszemetesből. Mást nem eszik meg belőle, csak a pzs-t.)



2023. okt. 2. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Lehet tetszik neki hogy puha meg feloldódik a szájában
2023. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
nemtudom miért csinálhatja ezt de mikor nekem volt kutyam ő is ezt csinálta ha piszkos ha nem
2023. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Keményítő hiánya van. Adj neki nyers krumplit.
2023. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Gyomorégése is lehet, amire lakásban nem tud enni gyógyfüvet és talán úgy érzi ez segít.

De eléggé érdekes kérdés! Érdemes lenne állatorvost is megkérdezni erről!

Mellesleg, egyes kutyák sok hülyeséget képesek megenni. Sok kutyi a rongyának, takarójának egy részét is befalja. Majd alig bírnak kakilni a szálaktól. Nekem volt ilyen kutyám.

2023. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Ide sem válaszolok többet...
2023. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5# Mi bajod, gondod van? 🤔 Melyik hozzászólást írtad te?

Fogalmam nincs ki pontozta le a válaszokat! Én biztos nem!

Köszönöm ez eddigi hozzászólásokat!

2023. okt. 2. 20:38
 7/12 A kérdező kommentje:

Többek között ezeket találtam a neten a témában:


[link]


[link]

2023. okt. 2. 20:44
 8/12 A kérdező kommentje:
8# 😁
2023. okt. 2. 20:45
 9/12 A kérdező kommentje:
vagyis 7#
2023. okt. 2. 20:45
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a hülyeséget a mi kutyánk is csinálta!

Aztán de jó is a szőnyegről az apró cafatokra széttépet koszos-takbyos-kukás-kutyarágta papírzsebkendő-maradványokat összeszedegetni....

2023. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!