Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyátok is imádja a papírzseb...

Kutyátok is imádja a papírzsebkendőt? Megenni? Az udvaron már nem is merek orrot fújni, mert letámad :D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem azért nem támad le, de sokszor volt, hogy nemes egyszerséggel kikukázta a zsepit és elkezdte rágcsálni :D
2010. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kutyám IS? mért, alap, hogy én imádom ? ikszdéé. minket a macska szokott letámadni, a kutya a felmosóra és a seprőre megy :D
2010. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
55%

Valamiért minden kutya imádja a papírzsepit. Meg a wc papírt is.

Tegnap a fiam megkóstolt egy papírzsepit, azt mondja nem is finom. Ő sem érti, miért szeretik a kutyák. :))

2010. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem, egyik kutyámat sem érdeklik ilyen dolgok még játszani sem nem hogy megenni. Kiélték magukat kiskorukban nekik való játékokkal aztán szépen meg lettek nevelve.
2010. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
imádja a westie-m, darabokra tépi, aztán büszke magára:D
2010. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
az én tacskóm semmihez nem nyúl a lakásba, de a papírzsepit képes a kabátom zsebéből, táskából, kukából, akárhonnan kilopni és szétcincálni, nem eszi meg, csak apró cafatokra tépkedi.valami lehet ezzel a zsepis dologgal,ha ennyi kutyát érdekel.
2010. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Az én vizsim is alig várja hgy leejtem e... Betegek ezek :) de ő nem mindig eszi meg csak inkább csócsálja xD
2010. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!