Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktál gondolni arra, hogy -...

Szoktál gondolni arra, hogy - jó eséllyel - meg kell élned a kutyád halálát?

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 21:22
1 2
 1/19 anonim válasza:
42%
Kutyádét? A szüleidét is meg fogod élni.
2023. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Időnként.
2023. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Most lett kilenc éves, úgyhogy egyre többet. Pedig az őszülésen kívül nem észrevehető rajta, hogy öregszik, de én nagyon sokszor aggódom, ez a 3-6 év milyen gyorsan el fog már telni.

De én egyébként is mindent túlgondolok és túlaggódok, úgyhogy nálam ez várható volt.

2023. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
83%
Igen, gondoltam rá főleg ahogy idősödött de mégis hirtelen ért a veszteség. 2 éve kellett elengednem 11 évesen, daganatos volt.
2023. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos igen. Ezért minden napot úgy próbálok vele megélni hogy a lehető legteljesebb és legboldogabb legyen. Ők nem úgy gondolnak az életre és a halálra ahogy mi, nem félnek előre és nem szomorúak emiatt.
2023. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
34%
Miért pontoztatok le? A kutyátok fontosabb, mint az anyád vagy apád?
2023. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Igen. 40 éves vagyok. Sok kutyát vesztettem már el...

Tacsi keverék 10 évesen

Angol cocker spániel 15 évesen

Beagle 8 évesen lett altatva

Mudi-most 14 éves...1-2 éve van...szörnyű belegondolni is.

2023. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#6: mert nem a kérdésre válaszoltál.
2023. okt. 3. 23:08
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Az első volt Szutyi, egy keverék, aki védett engem, a második sok év után volt a Csöpike, egy óriás schnauzer keverék, fegyelmezett volt már pár hónaposként és 14 évig élt. Aztán az öt hónaposként Szuzi, a sintértelepről örökbe fogadott soványka kutya, akiről kiderült, hogy erdélyi kopó, nagyon jó házörző volt, 12 évesen pusztult el. És végül Morzsa, a menhelyi kutya, másfél éves golden-labrador keverék, őt siratom van két éve, nagyon megőszült, aztán 13 évesen meghalt. Őt szerettem a legjobban.
2023. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
#1 az allat kategoriaban semmi sem lehet fontosabb mint az állatka, neharagudj rájuk ezek agymosottak, nemtehetnek rola, agy nélkül születtek.
2023. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!