Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen végbélkenőcs jó kutyáknak?

Mendy98 kérdése:

Milyen végbélkenőcs jó kutyáknak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a tacskónak gerincsérve volt és műtötték. Heti 2x van víve gyógytornáztatásra, viszont a gyógyszerektől sokszor hasmenése van és mivel nem tud felállni, olyan lesz a feneke neki és úgy szoktuk megtörölni. Szegénykének már elég piros.

Milyen kenőcsöt lehetne rá használni?

Nektek ha volt ilyen problémátok kutyánál melyik kenőcs vált be?

Az állatorvos annyit mondott, hogy vigyázzunk rá, h ne legyen ilyen és kész, csak hát ez nem teljesen így működik.

A kutya egy 4 éves kan törpetacskó.



2023. okt. 5. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Neogranormon.
2023. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Neogranormon rettentően csíp. Szegény cicámnak is azt ajánlotta az állatorvos, bár ne kentem volna vele. Inkább körömvirág kenőcs, vagy Bepanthen.
2023. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

1. vagyok.


A 2. azt írja, hogy az ÁLLATORVOSA ajánlotta, amit én is ajánlottam.


Ez már 2 állatorvos ajánlása. Akkor?

2023. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
2 vagyok, nem érted, hogy csíp? Minek kínozni az állatot, ha van kíméletesebb kenőcs is?
2023. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
4. Mondjuk akkor minek jártok a rendelőbe, ha itt a Gyakori?
2023. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ne itt vesszetek már össze, egyiknek ez a véleménye, másiknak az. Kész lépjünk tovább.


Várom a további tanácsokat kutyapopsi kenőcs tekintetében.

2023. okt. 5. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Neogranormon. A körömvirágot és a bepanthen-t meg ne próbáld, mert azok nem erre valóak! Ezekre rá is van írva egyébként, hogy kizárólag külsőleg alkalmazható.
2023. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül megint fel lett hívva az orvos, hogy még is mondjon már rá valamit és Vazelint ajánlott, erről mi a véleményetek?
2023. okt. 6. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
8. A vazelin sikosít, de nem sebkezelő krém. Amúgy te trollkodsz, vagy idióta vagy? Mert már van 2 állatorvosi válaszod is.
2023. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!