Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A reparon végbélkenőcshöz...

A reparon végbélkenőcshöz amit adnak applikátor azzal fel lehet sérteni a végbelet, ha előtte nem krémezzük be? Barátnőm szerint igen, én még sose használtam.

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 08:10
 1/6 anonim válasza:

Én még nem csináltam ilyet, de ha logikusan végig gondolom, lehet hogy felsértheti.


Használati útmutató mit ír?

2022. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ír semmi ilyet, de a vége lekerekített, szóval sztem nem lehet, csak kíváncsiságból hátha tényleg igaza van.
2022. okt. 21. 08:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem sérti fel, csak kellemetlenebb használni.
2022. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A végbél kenőcs lényege, hogy a vegbeledbe juttasd. Applikátor nelkül hogy nyomod oda fel?!
2022. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én használom, és le van kerekítve a vége, semmi éles rész nincs rajta, nem lehet felsérteni, ha magadnak csinálod érzed hogyha nem jó az irány.

(Maximum ha valaki szándékosan ártani akar vele és nem jó szögben durván tolná be.)

2022. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem sérted fel. Eleve kb. fél cm átmérőjű, és sima műanyag. Külső kenés nélkül sem fogja felsérteni a végbelet. Gondolj bele, a saját kolbid mennyivel nagyobb, ami onnan kijön... :-D
2022. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!