Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem orvoshoz?

Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Pár napja befogadtam egy kutyát a környékünkről, megsajnáltam szegényt, szerintem oltásai sincsenek

nem volt még időm elvinni orvoshoz, sokat dolgozom

Viszont hasmenese van es egyszer hanyt is

Nemreg vegeztem sulival, most álltam munkába ugy hogy nincs meg penzem orvosra:(( nincs is olyan akitol kolcson tudnek kerni

Hogy vihetnem igy orvoshoz? aggodom erte

Ha beszelek orvossal ilyen esetben mit tudnank tenni? van olyan hogy reszlet fizetes? Hogy ha mar megkapom a penzem akkor kifizetem?! vagy ne is próbálkozzak?☹️☹️



2023. okt. 6. 06:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kozeli menhelyet, allatvedo szervezetet kellene felkeresni. Amig nincs biztos anyagi helyzeted es nem is tudsz otthon lenni egy beteg kiskutyaval, jobb rajuk bizni a dolgot, aztan utana visszakerukhet hozzad.
2023. okt. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem egyedul lenne igazabol

Annyira nincs szivem beadni, ez a par nap alatt is mar annyira egymasra talaltunk🥺 jovok haza es mar ott var az ajtoba🥺 tenyleg nem erdemes megprobalni az orvost? Sok penz lenne az oltas meg a vizsgalat.. ettol felek hogy nem fog belemenni.. ne probaljam meg?

2023. okt. 6. 07:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt ahol elek a menhely csak 15:00tol 16:00 van nyitva
2023. okt. 6. 07:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg felhívni őket, hátha tudnak valamit tanácsolni lehet, hogy ilyen esetben nyitvatartási időn kívül is beviheted, csak megbeszélés kérdése.

Hasmenés és hányás nagyon sok mindentől lehet egy kutyánál.

2023. okt. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp telefonálj, általában szokott lenni részletfizetés, csak előre szólj őszintén. És ne csak úgy állj oda, hogy "neked erre nincs pénzed", hanem legyen egy konkrét időpont, ameddig tudsz fizetni és amit be is tudsz tartani.
2023. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Állatorvos, chip olvasás.

2. Menhely vagy ha hasonlít fajtára, akkor fajtagondozó egyesület, ha tudsz róla gondoskodni, akkor mondd meg, hogy nem kell hely, nálad lehet idiben, és ha meg is tartanád, akkor azt is mondd meg, hogy ha nem jelentkezik érte senki a törvényben meghatározott időn belül, akkor örökbe is fogadod, nem kell neki gazdit keresni, viszont tudnak segíteni, hogy törvényesen menjen minden. Ez fontos, ha nem akarod megütni a bokádat.

2023. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már befogadtad, ott kellett volna kezdeni az állatorvosnál. Már csak azért is, mert lehet, hogy van chipje. A chipolvasás ingyen van.

Amúgy ha nem ismétlődik meg a hasmenés és a hányás és amúgy nem levert, a mozgása, kedve rendben, akkor nem kell egyből orvoshoz szaladni.

2023. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2023. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!