Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám csúszkál a fenekén....

Kutyám csúszkál a fenekén. Merre keressük az okokat?

Figyelt kérdés
9 éves golden retriever, eddig nagyon ritkán láttam tőle ilyet. Most is az az érdekes, hogy hetente 1-2x látom összesen, hogy csinálja, viszont az utóbbi hónapban ez több héten is előfordult. Megyünk dokihoz, hétfő délutánra van időpontunk, addig is érdekelne, hogy mi lehet ez? Google-t már végigolvastam, de senki sem ír arról, hogy milyen gyakorisággal jelentkezik ez a tünet és hogy ezalapján mit lehet tenni. Hasmenése csak 1x volt a hónapban, akkor összeevett valamit séta közben, későn vettük észre. Nyomásra, simogatásra sehol sem érzékeny, féreghajtót augusztusban kapott utoljára.

2023. okt. 7. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bűzmirigy?
2023. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
gilisztás a bele?
2023. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az okokat a dokinál.


Lehet férgesség, bűzmirigy, fülprobléma.

2023. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Férgesség vagy bűzmirigy jó eséllyel.

Doki majd mond biztosat, addig is, ha mostanában nem kapott, adhattok neki féreghajtót.

2023. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Buzmirigy. Olyannyira tünetmentes volt nekünk, hogy a semmiből 1-2 nap alatt ki fekéjesedett! Nekem azt mondta a doki, hogy ez volt a szerencsénk különben belehalt volna a vér mérgezésbe.
2023. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet bűzmirigy, számomra az az érdekes, hogy semmi duzzanat nincsen, nem fájlalja sehol a feneke környékén, akkor sem, ha óvatosan megnyomom. Étkezése is kiegyensúlyozott, bőven kap rostot is, emellett rendszeresen van féreghajtva is. De akkor nem találgatok, hétfőn majd csak megmondják :)
2023. okt. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!