Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyája is kevesebbet...

Más kutyája is kevesebbet eszik a tápból, mint az előírt adag?

Figyelt kérdés
Egyik kutyám 9kg és 90 grammot eszik naponta. A másik 4.8kg, ő rajta van egy kis plusz súly, de az előírt 80g helyett 50-et eszik ígyis. Brit Care tápot esznek. A kisebbik a lightos nyulasat, a nagyobbik a bárányos rizseset. Más is tapasztalt ilyet?
2023. okt. 7. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is sokkal kevesebbet eszik belőle. Eleve nem a kedvence a száraztáp, de még akkor is válogatós, amikor amúgy ízlik neki. Most vettem egy új fajtát, de legelőször csak pár darabot kapott úgy, mintha jutalomfalat lenne, és odavolt érte :D Aztán amikor este kapott belőle rendes adagot (kevesebbet, mint ami a csomagolásra van írva), kb. a 2/3-át ha megette :D Szóval látszik, hogy válogat csak, de ha éhes, van lehetősége többet enni, csak éppen nem él vele :D Szóval én nem aggódnék a helyedben, ők ilyenek :)
2023. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Ki írta elő, állatorvos?
2023. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. bármennyit képes lenne megenni a tápjából is (Real Nature Wilderness), meg bármi másból is. :D Mentett kutyus, utcán élt a kölykeivel, mielőtt a menhelyre került, szóval gondolom onnan jön ez a falánkság.
2023. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, az enyém is mentett (láncra volt kötve egy udvarban), mégis válogat :D Etettem már mindenféle kajával, előbb-utóbb megunta mindet. A jutalomfalatos trükköt pont Real Nature Wilderness táppal játszottam el :D
2023. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Enyém annyit eszik amennyit elé rakok.


Egyébként kevesebb kell a tápból amit kap. 375gr körül írja az adagolást,de 300 grammot kap. Jól néz ki ennyitől. De ha extrán sokat mozog akkor többet adok. Van egy pohár, ha tele van az 300 gr. Ha többet mozog vagy napköziben van akkor púpossal kap,ha kevesebb a mozgás,mert mondjuk esős az eső és nem lett annyit mozgatva akkor picit kevesebb mintha tele lenne.

2023. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*esős az idő
2023. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!