Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a szuka kutya kép alapján...

Ez a szuka kutya kép alapján fajtatisztának tűnik nektek? Az interneten találtam a kutyust.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2023. okt. 13. 15:51
A kérdező szavazást indított:
fajtatiszta német juhászkutyának tűnik
szerintem inkább keverék németjuhász lehet
21 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Törzskönyv nélkül nem lehet fajtatiszta, maximum fajtajellegű.
2023. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért, tudom, hogy hivatalosan a törzskönyvezett kutya számít fajtatisztának, de józan paraszti ésszel, ha egy kutyának mindkét szülője törzskönyvezett fajtatiszta németjuhász, akkor a közös köykeik is azok lesznek, ezért az volt a kérdés, hogy ránézésre minek tűnik.

Köszönöm!

2023. okt. 13. 16:14
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Gyengébbek kedvéért…paraszt
2023. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Németjuhászra hasonlít.
2023. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi szavazatokat:)))

Nekem is annak tűnik. De kicsit vékonynak látom, mármint a csontozata, olyan kis kecses, vagy szukánál ez a normális alkat ezek szerint?

2023. okt. 13. 17:10
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Inkább ne szaporítsd, rengeteg az örökletes betegsége.
2023. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 Nem tudom honnan veszed, hogy beteg lenne, meg nem tudom, hogy jött ide a szaporítás, merthogy amúgy a képen látható kutya ivartalanítva van.
2023. okt. 13. 17:21
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem azt mondom hogy a képen konkrétan beteg, hanem hogy a nj-nak rengeteg az örökletes betegsége amire a tenyésztők szűrik. Így ha nem ismertek a felmenöi (nem törzskönyves) akkor nem érdemes szaporítani. Az ivartalanítás nem látszik a képen, mea culpa.
2023. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor is fura, hogy úgy írod, hogy "inkább ne szaporítsd", mintha azt kérdeztem volna, a képen látható kutya alkalmas-e szaporításra. Szó sem volt semmi ilyenről.

Mindegy, a választ megkaptam, németjuhász lesz ő.

2023. okt. 13. 17:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Fajtatisztának tűnik
2023. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!