Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam az agyra pisil adig...

Dodu22 kérdése:

A kutyam az agyra pisil adig a pelusra tette csak hogy dolgozunk és otthon hagyuk órákon talán azért de elote mindig leviszuk sétálni szolval nem értem mert csialja mit csináljak vettem már ijen leszoktatot is és ha befujom nem megy az agyra !?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 23:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval ritkán de oda pisil vagy kakil mikor dolgozunk hogyan szoktassam le erol ??
2023. okt. 14. 23:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A pelenkát el kéne hagyni, mert ezzel arra van tanítva, hogy bent szabad pisilni. Mennyi idős a kutyus?
2023. okt. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 éves lesz már nincs amugy pelus csak azért gondoltam hogy hát ha nem az agyra akor igazából mikor itthon vagyunk kibir akár 10 órát is ezért nem értem az egészet
2023. okt. 15. 00:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lenni te külföldi, ki nem ismerni magyar nyelv?
2023. okt. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem vagánykodnék azzal, hogy 10 órán át 'aszol levinni a kutyádat, cseszed szét a veséjét, húgyhólyagját.


1. Orvosi kivizsgálás, hogy biztos nem egészségügyi oka van. Valamire való oktató úgyis oda küld benneteket először.


2. Tréner. Olyan, aki a kutyát, életvitelét, egész családját vizsgálja. Ezen a ponton ugyanis felmerül a szeparációs stressz gyanúja.

2023. okt. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vidd ki gyakrabban, hogy elvégezhesse a dolgát.

Ez a bosszúja :)

2023. okt. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Maximum 6 orankent le kene vinni a kutyat az allatorvosunk szerint,kulonben borzasztoan karos, ha vissza kell tartania.

Igen-igen, tudom, nyilvan sokan munka miatt 9-10 orakra egyedul hagyjak a kutyat es kibirja, de attol meg ez nem egeszseges.


Amugy lehet, hogy szorong egyedul, azert csinalja.

2023. okt. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!