Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajta illik...

Milyen kutya fajta illik családi házba, ami gyerek és család szerető, könnyen tanítható?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Puli, uszkár, retrieverek, spánielek, de csakis leinformálható tenyésztőtől, ahol rendben van az idegrendszer.
2023. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
54%
Ha benti kutyusra gondoltál, akkor Havanese. :)
2023. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk vizslánk van.

Nagyon család- és gyerekszerető.

2023. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Menj be egy menhelyre, az ott dolgozók segíteni fognak olyan kutyát választani, aki megfelelne neked. De minek a felesleges szaporulat, mikor sorra altatják szerencsétlen állatokat? Hidd el egy keverék semmivel sem rosszabb egy fajtisztánál...:)
2023. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Mennyi időt szánnátok rá? Csak sétálni vinnétek, vagy belefér egyéb program is (túrázás, agility, stb? Benti kutya, vagy kinti-benti?

Amíg nem írod meg, hogy ti mit tudtok nyújtani a kutyának, addig nem lehet ajánlani semmit. "Családbarát" az a kutya lesz, amelyiket hozzászoktatják a gyerekekhez (bár azt, hogy a gyerekek szekálják, sosem szabad hagyni).

2023. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló igazad van, el felejtettem bővebben ki fejteni, hogy mire gondolok. Kínti és benti kutya, minden nap sétáltatás. Semmi kutya program, kutya sport. Kutyának lenne társa, mert vannak szomszédok, akiknek van kutyája. Szaporító dolgot, nem szeretem
2023. okt. 16. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Labrador vagy golden retriever, berni pásztor
2023. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Német juhász
2023. okt. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Jajj annyira “imádom” az ilyen embereket mint a négyes!

Nem vagyok a menhelyek ellen, sőt támogatom az örökbefogadást, DE nem értem miért kell minden egyes kérdés alá odadörgölni, hogy ne vásároljatok kutyát; fogadjatok örökbe.

Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit akar. Mindig jön ez a mártír szöveg mellé, egyszerűen annyira bosszantó már. Manapság már nem lehet kiírni sehova hogy kutyát akar venni az ember mert el van könyvelve egy szar alaknak.

2023. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Kinti-benti kutyának a legtöbb kutya alkalmas. Arra viszont figyeljetek, hogy ne hagyjátok egyedül kint, mentettet azért ne, mert az előélete miatt szökhet, lehetnek rosszindulatú emberek, akik mérgezett kaját dobálnak be, és nem látnátok, ha a kutya feleszi, a kicsiket, kölyköket meg lopják kerítésen keresztül is.
2023. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!