Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle fajtamentéssel személye...

Beagle fajtamentéssel személyes tapasztalat? Vélemény?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én közösségi szolgálaton voltam náluk néhány hónapot 3 éve, szerintem emberileg rendesek, a kutyákat is szeretik. Az örökbefogadás menetével nincsen tapasztalatom, de lehet velük kommunikálni, senkit nem fognak bántani.
2023. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A pesti vagy a szegediről? Mármint, én a szegediről tudok tapasztalatot, de most a neten rákerestem a biztonság kedvéért, és kihoz egy pesti egyesületet is, szóval biztosra akarok menni, hogy egyre gondolunk-e. :)
2023. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, a szegedi :)
2023. okt. 27. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Nekem csak pozitív tapasztalatom van velük. Egy házaspárról van szó. Rendes, normális emberek, segítőkészek, meglehet velük beszélni a dolgokat.


Rengeteg kutyájuk van, általában 50-60+ is van, ha jól tudom. Nyilván ennyi kutyáról nehéz gondoskodni anyagilag és idő tekintetében is, de szerintem ők minden tőlük telhetőt megtesznek. Látszik rajtuk, hogy szeretik az állatokat.


Mi amikor örökbefogadtunk, akkor először írtunk egy hosszú, részletes bemutatkozó levelet, majd telefonon beszéltünk, majd elmentünk hozzájuk. Aznap rögtön haza is hoztuk a kutyust, majd 2 hét próbaidő után aláírtuk a szerződést (amit postán elküldtek). Azt hozzátenném, hogy mi azért Szegedtől több órányira lakunk, szóval azért lehet ez másképp zajlik, ha valaki ott lakik a közelben. Azóta évi néhány alkalommal küldünk nekik képeket a kutyusról.


Amúgy ha elmész hozzájuk, szerintem biztos pozitív élményed lesz, hiszen ha odamész, akkor konkrétan a lábad előtt, mögött, mellett lesz kb. 30 beagle egyszerre, akik mind a simiket akarják, szóval na, jó élmény. :)


De amúgy én tényleg ajánlom őket, csak azt sajnálom, hogy ott is (mint mindenhol máshol) annyi kutya van, aki már ezer éve ott van, és még mindig nem sikerült gazdisodniuk.

2023. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mi Budapesten élünk 3 keverék kutyussal és gondolkozunk egy negyediken, mert imádjuk őket :) beagle az egyik kedvenc, de venni nem szeretnénk, illetve alapból inkább felnőtt kutyákat preferáljuk

2023. okt. 27. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem néztétek volna meg a facebook oldalukat, akkor nézzetek rá, nagyon sok kutyáról van fent infó, van ott mindenféle kutyus, fiatalabb, idősebb, szerintem biztos találtok olyat, amely így a 3 kutyusotok mellé tökéletesen megfelelne.
2023. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!