Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatokkal kapcsolatos munkale...

Állatokkal kapcsolatos munkalehetőségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, véleményeket, saját tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy milyen menhelyekre, állatotthonokba érdemesebb jelentkezni, ha valaki ilyen területen szeretne elhelyezkedni?

Arra gondolok, hogy tapasztalat alapján, mit kerüljek, melyik helyen emberségesebbek (és reméljük állatbarátok is) az ottani munkatársak... stb. Pozitiv és negativ tapasztalatok is érdekelnek! Nő vagyok amugy és középkorú, részmunkaidőben helyezkednék el. Kutyás tapasztalatom van, nagytestűekkel is. Illetve macskákkal is jóban vagyok, volt/van is macskám.



2023. nov. 6. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Noé, illatosút, rex. Az ilyen nagyobb helyeken vannak alkalmazottak, a többi menhelyet nagyrészt önkéntesek működtetik. Esetleg a tulajnak van fizetése, de kb itt véget is ér. Ha mindenképp csak ezzel szeretnél foglalkozni, külföldön több lehetőség van szerintem.
2023. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Egy áo asszisztensi képzés nem jöhet szóba? Fizu alapján sokkal jobb lenne.
2023. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszkuláp Állatvédő Egyesület keresett mostanában gondozót. Ha jól emlékszem Mányba.
2023. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. nov. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!