Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan csoki, mely kutyának...

Van olyan csoki, mely kutyának adható?

Figyelt kérdés
2023. nov. 7. 09:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

18. vagyok.


MI VAN??????????????????? Lepontoztátok, a hivatalos, szakmai, tankönyvi választ, amit egyetemen oktatnak????


Ennyit ér ez az oldal, egy vicc.

2023. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%

Meg vagyok dobbenve bizonyos valaszokon.

Nem ertem, hogy miert kene csokit adni a kutyanak. Ok, hogy egy 30 kilos nem hal bele 5 kockaba, de attol meg minek adnal neki?

2023. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
22. Mert kéri? Fagyiból is kap, és vattacukorból is.
2023. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
86%
Hat felolem kerheti,de mivel idiota nem vagyok, nem adok neki. Ennyire egyszeru.
2023. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
24. Én meg adok. Mert miért ne? Tudom, mennyit kaphat.
2023. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
87%

Van többféle kutyáknak készült csoki, olyat lehet. Amúgy meg csak azért, mert kunyerál, pláne nem szabad, még olyat sem, amit ehet, így csak pofátlan lesz. Meséltek már nekem olyat is, hogy utcán vette ki idegen kezéből a péksütit csak úgy egy kutya.

A régi időket meg ne hozzuk már példának, amikor mindenféle ételallergia meg cukorbetegség miatt ma már másképp készítik a csokit is, azt is nézni kell, mivel édesítik, van, ami csak meghajtja, de van, ami méreg a kutyának.

2023. nov. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!