Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hepato Pharma oldat májproblém...

Hepato Pharma oldat májproblémás kutyának?

Figyelt kérdés
Google keresőben konkrétan semmit nem találtam magyarul erről. Ezt ajánlotta az orvos, és kutyapatikában ezt váltottam ki. Az én kutyám konkrétan nem májbeteg, 14 éves, csak romlottak a máj értékei, mert gyógyszert szed. Ennek a készítménynek a rövid tájékoztatójában meg csak annyit ír, hogy krónikus és akut májelégtelenség, gyulladásos májprobléma kezelésére takarmánykiegészítő. Tudtommal a kutyámnak nincs ilyenje, nem lövünk egy kicsit a cél fölé ezzel? Mert ráadásul neki hosszútávon, élete végéig napi szinten kéne szednie a májára ilyen kiegészítőt.
nov. 8. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de a HepaPet nálunk anno bevált.
nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem ismerem ezt az oldat,én kutyám is hepapetet szed, neki is májértékei nem voltak jók,de mivel 12 éves múlt,nekem ajánlotta a doki,hogy szedje. Bár én már úgy adom,hogy egy egy nap kimarad. Jók az értékei. Meg máriatövis mag olajat is szoktam neki adni szintén májtámogató :)


Hát első körben gondolom 4-6 hét múlva újra nézitek a máj értékeit nem?

nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!