Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor kell egy kutyának...

Hányszor kell egy kutyának inni egy nap?

Figyelt kérdés

Felnőtt német juhászom van, kinti kutyus. Ilyenkor télen befagy neki a víz egy perc alatt. Hányszor adjak neki inni? Sajnos nem érek rá egész nap. De naponta legalább 1-2 alkalommal mindig kap inni. Ugye nem lesz semmi baja? Tudom, így nem kényelmes neki, de ha minden nap kap legalább egyszer akkor nem lehet baja ugye? Végül is, az ember is kibírja több napig víz nélkül. De amikor csak lehetőségem van rá naponta 4-5 alkalommal is viszek neki.


Ja és a cicáknak hányszor kell? Mindig együtt isznak a kutyával... nekik is elég párszor, ugye?


2009. jan. 2. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim is kintiek és hamar befagy a vizük. Naponta egyszer adok nekik frisset, de nem isznak belőle. Minden nap, ezért adok nekik langyos levest. Azt mindig megisszák.
2009. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Az én kutyáimnak is mindig befagy ilyenkor 2 perc alatt. Reggel etetés utána kapnak friss vizet, egyszer délután, majd este. Ennyi bőven elég nekik mivel mikor kiteszem nem is isznak mindig, vagy csak keveset. Jaaa és langyos vizet szoktam kitenni.
2009. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
ha kinti kutyák, akkor minimum napi 3szor adj vizet ha benti, akkor állandóan legyen elötte friss víz
2009. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
napi 2-3 alkalommal eleg, csak akkor jo sokat tegyel eleje h tudjon jol lakni a vizbol
2009. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést ők maguk döntik el, deh naggyából a mozgástól és a hőségtől függ. Nyáron sokkal többet iszik egy kutya mint télen, ddeh mozgás után is azonnal pótolnia kell a folyadékokat. (de fő hogy mindig legyen elöttük FRISS víz)!!!
2009. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is udvaron van. Télen meleg vizet adok neki, mert úgy később fagy be. Naponta kétszer-háromszor cserélem a vizét.
2009. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Phúú nekünk nem fagyott be ... Nem tudom.. de ha télleg szereted nem lehet nagy gond mndig ránézni ... Ha meg nagyon szomjas.. tudjuk mi azt :D
2009. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Jó, hogy sokan nyárról írnak itt :) Nyáron sok víz van előtte minden nap adok neki egy hatalmas lavórszerű tálkája van :))


Remélem akkor nem lesz baj, és elég neki ahányszor éppen lehetőségem van egy nap önteni neki langyos vizet.

2009. jan. 4. 03:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!