Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya megérzi ha egy hetes...

A kutya megérzi ha egy hetes alsónadrág van rajtam,azért szagolja?

Figyelt kérdés
nov. 12. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

;D szerintem màs is megèrzi a kutya meg plàne..

amugy nem feltètlen azèrt szaglàszik ott a kutya..

Èn naponta cserèpem az alsòt..akàr 2x is 1nap..ès engem is szaglàszik nèha a kutya

nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Simán🤣🤣🤣
nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megérzi. Hacsak nem ez a "normális" a kutya környezetében élők közt, csodálkozik is értetlenül:

"baszki ez meg már mi, ugassak vagy harapjak"

De aztán persze ha a saját kutyád, azonosit téged más szag és vizuális, audio jelek összessége alapján.

Amúgy még a hangulatod is megérzi, a kibocsátott feromonokat, ittál e és milyen alkoholt, mégha a tudatában úgy nem is ülepszik le, hogy biztos fizu volt mert ez nem kommersz pálinkát, hanem drága sört érez. Neki mindegy. Szóval az érzékszerveik nagyon fejlettek, ez a túlélésük záloga is, hiszen meg kell tudnia ismerni különbözö szándékú emberek közeledését amit mozgás (bizonytalan vagy határozott) szagok (ismeri nem ismeri veszélyt hordoz, ideges veszélytelen, szomorú stb) és hang, ami szintén sokat elarul a kutyának. Határozott, bizonytalan, ismert, vagy nem detektálható hang. Ezek a "vett" infók összessége alapján dönt, hogy barátságos, támad, visszavonul, tartózkodó vagy öröm a reakció, mert gazdi jött meg pl. 2 hetes 🤮 gatyeszban

nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt az emberek is megérzik. Cseréld le!
nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Ezt nem a HUMOR kategóriába szántad?
nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!