Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gyakori pasikon a...

Mennyire gyakori pasikon a rózsaszín vagy piros alsónadrág?

Figyelt kérdés

nov. 10. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A baratomnak van piros. Szereti a szines dolgokat. Meg en is :)
nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag ritkán szoktam más férfiak alsónadrágjaival találkozni, és még ritkábban statisztikát készíteni róluk, de annyit el tudok mondani hogy nekem van egy piros meg egy bordó is.


Rózsaszín alsógatyát nem vennék fel.

nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem rémlik, hogy eddig bármely színű alsót láttam volna pasin.
nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a színesebb dolgokat. Van piros, rózsaszín és lila kockás boxerem is, egyszínűben csak rózsaszín, de persze vannak más színűek is és kevésbé színesek is.
nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van piros, narancs 26F
nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van több is, sima rózsaszín, meg ami mackó minták vannak, pirosból rengeteg van, mintás, egyszínű is. Mind boxeralsó. Volt olyan csajjal dolgom akinek nem jött be, szerinte túl gyerekes, de szerencsére vannak akiknek nagyon is bejövős.

Nekem tetszenek, mivel én sem szabhatom meg egy csaj milyen bugyit, tangát vesz fel, nekem se szabják már meg mit veszek fel:)

nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1. Nem én vagyok a barátod? Mert nekem van piros, de rózsaszín nincs.
nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
Van és szeretem is hordani legszívesebben csak azt hordanék,sőt gyerek koromban is csak azt kellett volna, persze fecske is!42F
nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért is nem lehet túl gyakori, mert ritkábban lehet kapni. Én gyűjtőm, az alsónadrágokat, van karácsonyis, meg figurás, meg persze rózsaszínű. A kedvencem az amelyiken piros szív van. Meg, hogy milyen is egy igazán jó minőségű alsónadrág. Nem tudom, hogy a kérdés mögött az van e, hogy aki rózsaszínű alsógatyát hord, az b.zi-e? szerintem nincs ilyen összefüggés.
nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!