Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyavékol a kutyám?

Miért nyavékol a kutyám?

Figyelt kérdés
3nappal ezelőtt hoztam el egy nagyon szép staffordshire terrier kutyát.Ami szegény halálra volt éheztetve,és sajnálatos de verekedtették is.Mikor el hoztam nem volt az egész kutya 21kg se.De végul is az érdekelne miért nyüszít mikor ott hagyom?Pl. kimegyek enni adni neki,vagy csak megsimogatom egy kicsit,vagy csak épp az udvarban vagyok csinálok valamit,HA be megyek a házba rögtön nyüszít,nyavajog vagy 15percig.Miért?És ez minden napos.Amúgy 9hónapos és gyönyörű kutya,csak hiznia kell még.
2010. okt. 20. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nyavicskol szegényke, mert azt akarja, hogy foglalkozz vele. Vágyik a szeretetedre. Szeretne a közeledben lenni, de mikor te bemész a házba, rosszul esik neki, hogy otthagyod őt.
2010. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az rendben is van,akkor mundjuk többet kéne vele foglalkozni?
2010. okt. 20. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Sétáljatok, játszatok, fáraszd ki fizikailag és szellemileg.

3 napja van nálad, lehet még nem éri magát túl otthonosan, és te vagy az egyetlen biztos pont neki.

Sok szerencsét a kuttyhoz.:)

2010. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi staffink is csinálja, amikor figyelemre vágyik (meg amikor épp éhen akar halni). Olyankor feláll a terasz szélére, és onnan bámulja az ajtót, és nyüszög. Ilyenkor ki kell menni hozzá, meg kell simogatni, és megnyugszik.
2010. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szeparációs szorongás lehet.
2010. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szeparációs szorongás ??????!!!!az mi?
2010. okt. 20. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!