Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan szupermarket,...

Van olyan szupermarket, hipermarket, ahova hordozóban szállított (kisméretű) kutyával beengednek vásárolni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy lábon és ölben nem mehet be a nagyobb áruházakba, de nem tudom, hogy mi a szabály, ha hordozóban, a vállamon van. Kávézó, pékség, bútoráruház, ezekbe bemehet, de mivel minden nap viszem magammal, olyan jó lenne, ha beszaladhatnék vele hazafele mondjuk egy sparba.

nov. 16. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Itthon ezt nem engedik.
nov. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem észre se vennék.
nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak bizonyos segítő kutyáknak engedett. Semmilyen hordozóben nem viheted be a kutyát élelmiszer boltba.
nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszer boltba nem mehet be.
nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon még erre nincs lehetőség. Persze, tudom, hogy vannak, akik becsempészik, aztán vagy szerencséjük van, vagy nincs. Ázsiai boltok lehetnek még, ahova bemehet, ahol vannak esetleg élelmiszer jellegű termékek is, ilyen boltokban láttam már kutyát, aki nem segítőkutya volt, meg van, amiről tudom, hogy kutyabarát és ilyen bolt, de azt is érdemes előbb megkérdezni, vagy rákeresni, a bolt bejáratán is lehet erre utaló matrica.
nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Tilos élelmiszerboltba kutyát bevinni.
nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
83%
nem hiszem eü okokból
nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tilos élelmiszerboltba kutyát bevinni."

Kivéve segítőkutyák, rendőrkutyák.

nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

8!

Persze. De az gondolom,egyértelmű.

nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek egyértelmű, erről lehet olvasni cikkeket, bejegyzéseket a Baráthegyi Vakvezető suli oldalán is.
nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!