Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még huszonévesek, akik...

Vannak még huszonévesek, akik egyedül vásárolnak szupermarketben, hipermarketben?

Figyelt kérdés

Olyan egyedül érzem magam ilyenkor, meg egyszerűen nem értem, hogy a többi fiatal lány hogyan él... Családokat, fiatal párokat látni, meg egyedül vásároló középkorú vagy idős embereket. Ilyen hozzám hasonló fiatal nőket sose látok, de úgy igazán az utcán sem látom őket, hogy cipelik haza szatyrokban a tejet, kenyeret, felvágottat (mint én). Pedig tutira nincs mindenkinek párja, vagy kocsija, vagy annyi pénze, hogy házhoz rendeljen. Vagy igen?!

(Vásárlás közben jutott ez eszembe, nem kell semmit mögé látni, nem akarok szupermarketben ismerkedni, vagy mit tudom én.)



2021. dec. 13. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is fiatal lány vagyok és egyedül csinálom. :) Én pont ilyenkor nem annyira érzem egyedül magam, inkább a tömegközlekedésen.
2021. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök normális dolog szerintem. Emiatt ne legyenek aggályaid!
2021. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sokaknál bevált szokás hogy munka/iskola után mennek boltba, azért nem látni felpakolva fiatalokat mert pár órával előbbre vesznek maguknak valamit, 2 napra nem igazán.

Huszonéves csajnál pl egy külföldi sajtot, jobb féle bort, és kétszersültet, illetve pár apróságot láttam.


Én vagyok olyan hogy több napra összeszedem ami épp kellhet, és felcipelem a csomagtartóból kétszerre.

29F

2021. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször barátnőkkel látom a lányokat én is meg a párjukkal, vagy a szüleivel az embereket.


Én is a szüleimmel szoktam vásárolni még akkor is ha van párom...ha meg nincs akkor is, szóval nem vagy egyedül.

29f

2021. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagyok.
2021. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En kimondottan egyedul szeretek, es kozos vasarlastol ingerult leszek, maskepp szeretnem, a ferjem vagy anno anyukan is. Nekem nem a magany szinonimaja egyedul vasarolni.
2021. dec. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyere mennyünk együtt,szívesen elkisérlek.
2021. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig egyedül vásárolok, bár mivel egyedül élek, ez nem túl meglepő. De sose szerettem másokkal együtt vásárolni, meg sose értettem miért jó, ha emberek családosan mennek vásárolni.
2021. dec. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28F vagyok és igen megesik, mi ebben a csoda?
2021. dec. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 16 vagyok, de sokszor van, hogy engem küldenek el bevásárolni, de én szeretem, szerintem semmi szomorú vagy kínos nincs benne.
2021. dec. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!