Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek haragszik rám a...

Szerintetek haragszik rám a kutyám?

Figyelt kérdés
Egy három hónapos belga juhászom van nagyon kedves engedelmes és nagyon szeret engem és a páromat is. mindig szótfogad keresi a társaságomat stb. a mai nap történt hogy a pórázt rá akartam adni de nem engedte többszöri próbálkozás után úgyhogy lefogtam és úgy adtam rá kicsit nyüszített de remélem nem rontottam el ezzel semmit , szerintetek ?
nov. 26. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meghatározó, hogy te hogy állsz a dologhoz. Alapvetően túlélnek nagyobb megrázkódtatásokat is, pl pont a belgákat szokták feldíszíteni mindenféle fizikai fájdalmat okozó csodával, de ha megerősíted a "sértődött" viselkedését, kapni fog az alkalmon és tovább marad a szerepben.
nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj... Ha így nevelsz egy belga juhászt, abból nagyon komoly bajok lesznek! És nem az a baj, hogy lefogtad és ráadtad a pórázt! Az a baj, hogy egyáltalán teret engedsz annak, hogy hisztizzen, hogy bizonytalankodsz és azt hiszed, hogy majd megsértődik és haragszik.


Kezdő kutyának a legkevésbé sem való belga, még küllem vonal sem! De ha már meg van, legalább kezdj el tanulni a kutya működéséről, gondolkodásáról!

nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat . Igazából semmi jelet nem adott arra hogy ő “ haragszik” ugyan úgy jött oda hozzam bújt stb . Szerintem csak én gondoltam túl . Már valószínű el is felejtette . A nevelést tekintve szerintem jól haladunk , szót fogad szinte mindig , semmi rosszat nem csinál , ami tudom hihetetlen ( nekem is az) csak a póráz levétel feladás szokott problémát okozni , egyébként sétálni szeret.
nov. 27. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!