Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Haragszik rám a kutyám? Vagy...

Haragszik rám a kutyám? Vagy mi ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem akarja elvenni tőlem a jutalom falatot és reggel a kaját sem fogadta el tőlem. Most elindultunk sétálni és a lámpánál mindig kap jutalom falatot mert leultetem és szépen vár lehet hasznos lehet nem de a zebránál mindig megáll szinte szó nélkül.most is így történt elfogadta sétáltunk tovább és egy kereszteződésnél a parkban raszoltam Álj, ül meg is csinálta de a jutalom falatot már nem vette el tőlem csak megszagolta de a száját már ki sem nyitotta. Visszafelé a lámpánál ismét álj ül de a jutalmat ismét nem fogadta el. Figyel rám csinalja amit mondok de élelmet nem fogad el tőlem. Biztosan éhes mert reggel sem evett.

Valamit en rontottam el? Vagy tényleg haragszik rám?

Biztosan nem beteg ez valami más lehet de mi is?

Nem az első kutyám és ebből a fajtából is tartottam már, soha de soha nem volt ilyen problémánk.

Valakinek hasonló tapasztalat?

Vagy egy jó ötlet a probléma megoldására?



2019. jan. 21. 18:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
85%
Nem gondoltál rá hogy nem rád haragszik hanem esetleg nem véletlenül nem fogad el ételt. Mondjuk lehet beteg. Inni iszik? Nincs a szájában seb? Biztos hogy éhes?! Nem étvágytalan? Próbálj meg finomabb ételt kínálni neki. Ha azt sem fogad el, én 24 órán belül orvoshoz vinném.
2019. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Vagy lehet, hogy csak fogadott a szomszéd kutyával, hogy kibírja 2 hétig kaja nélkül.



Nehogy állatorvoshoz vidd, még a végén elveszíti a fogadás.

2019. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Leírtam hogy nem beteg. Nincs semmi seb a szájában a fogai is jók. Azt is leírtam hogy egy parancs után változott meg a lőtte elvette a kaját utána nem. Lehet nem kellett volna ilyen ilyen hosszan részletezni mert bizonyos emberek figyelme a második mondatnál elveszik.

Állat orvoshoz minden hónapban megyünk ha beteg ha nem( hála istennek többnyire úgy megyünk hogy nem beteg)

Szoval nem az állatorvosi költséget szeretném megúszni.

Folyadékot rendesen fogyaszt, vidám és játékos volt a parancs előtt( álj ül azért írom le mert ez már 3-4. Mondatban volt)

Köszönöm a válaszotokat de igazából egy kalap .... sem ér.

Megkérném azokat az embereket akik nem szeretnek olvasni vagy épp nem tudnak hogy ne válaszoljanak.

A többi értelmes embertől továbbra is várom a válaszokat, tapasztalatokat.

2019. jan. 21. 19:36
 4/16 A kérdező kommentje:

Ó igen előre elnézést kerek az érzékeny lelkű valaszolóktól ha esetleg kicsit nyers vagyok. De a kérdés reszletezeseben leírtam dolgokat de nem tehetek ki minden olyan dologra ami nyilvánvaló lehet pl a száj egészség, ivari állapot vagy akar a szín.

Az 1valasz félig hasznos mert nekem nem de másnak akinek hasonló gondja van és nem gondolt erre annak hasznos lehet.

2019. jan. 21. 19:53
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos: nem haragszik rád, nem ez az ok.

Tegnap még elfogadta a falatot? Ez hirtelen alakult ki?

Nem fél, nem ijedt meg valamitől?

Kapott már vacsorát? Evett?

Ha nem eszik, akkor sajnos beteg lett - ez a betegség egyik legfőbb tünete állatoknál, hogy nem esznek. Ha a vacsoráját sem eszi, és/vagy más tünete is lenne, reggel orvos.

2019. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy haspók? Mindig, mindent megenne? Te ismered a kutyád, ha ezekre igen a válasz, akkor márpedig nincs étvágya, beteg. Azért az étvágytalanság.
2019. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Men nyers vagy, csak tudatlan.

Az arrogancia gyakori a magadfajtànàl.


Ez a helyzet több összetevöjü, de egy biztos, a kutyàd nem haragszik ràd.


Àllitod h semmikepp sem beteg, akkor ok, induljunk ki ebböl.


Mennyi idös? Mennyit aludt? Tortent e barmi szokatlan mostansag/a sètàn. Ugyanazt a jutifalit adtad? Ugyanazt a kajàt? Nem lelhetett valahol nasira vèletlenül? Nem volt tul hangos, agressZiv, szokatlan a vezènyszó? Ha a kutya megcsinàlja a feladatot, de nem veszi el a jutalmat erte, akkor elkepzelejeto h gatlas ala kerult a tul eros ingerek misty. Magyarul: me hiked to.


Milyen fajta? Milyen idegtipusu?

2019. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
*magyarul: megijedt. Rohadt autocorrect :/
2019. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Elrontotta a gyomrát, vagy fáj a torka.
2019. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kapott vacsorát és el is fogyasztotta éhes volt mert fele annyi idő alatt ette meg a kicsivel több adagot.

Amugy mindent megenne ha hagynám eddig csak a saláta levél nem volt fogára való.

Kivancsi leszek holnap mit csinál de délután elviszem egy teljesen idegen helyre hátha csak változatosságra vágyik.

Amugy lehet hulyeseg de látom ahogy rámnéz hogy valami nem stimmel köztünk.

Köszönöm mindenkinek. okosabb nem lettem mert csak kérdéseket kaptam, lehet ezért is gyakori kérdések ennek az oldalnak a neve. Kérdésre kérdés kérdés...

Lehet jó lenne egy gyakori válaszok oldal is :)

2019. jan. 21. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!