Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer kutyám arcán 2 dudor...

Boxer kutyám arcán 2 dudor jelent meg, most sebes és kifakadt, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Neten már mindent összeolvastam, hogy hízósejtes daganat, rák stb.. 1,5 éves törzskönyvezett kutya🙁 a legközelebbi állatklinika csak holnap nyit, de sajnos nem tudom elvinni, szerdán tudom leghamarabb. Pénteken jelent meg rajta, azt hittem csak csípés, mert sajnos szeret darázsra vadászni (nálunk még előfordul hogy van).
nov. 26. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ahogy csak játszott odakint, megszúrta valami. Ne gondolj semmi rosszra. Például a mi kutyánk egyszer bemászott a rózsák közé (biztos nagyon nagy szükségét érezte :D) és megszúrta a farkincáját, és az is kifakadt, akkor vettük észre. Ha van lehetőségetek, szerintem egy picike betadineal kezeljétek le, de úgy, hogy ne tudja lenyalni. Nem hinném, hogy baj lenne szerdáig. Ha játékos, meg nem változik a viselkedése, véleményem szerint nincs nagy probléma. :) Egy kis jutalomfalat és kiheveri.
nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy talyog. Legalabb telefonalj oda holnap, hogy mit csinalj vele.
nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy esténként kutyaviadalokra jár.
nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tályog.
nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!