Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Két darab, kb. ujjbegynyi,...

Két darab, kb. ujjbegynyi, szőrbenövés miatti dudor keletkezettt a bugyi vonala alatt, házilag mit tudok tenni, hogy kifakadjon?

Figyelt kérdés
Kívülről nem látszik rajta semmi... Fájnak is eléggé. Mostani helyzetben nem hiszem, hogy egy hamar el tudnék jutni orvoshoz. Régen egyszer csináltam hasonló esetben párakötést, de nem emlékszem, hogy milyen krémet tettem alá... Valami tippetek van esetleg?
2021. ápr. 21. 03:14
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mindegy milyen krém, csak kösd be, esetleg áztasd ki kádban, mást nem tudsz csinálni, ezzel orvosok sem fognak mást tenni, csak ezeket javasolják.
2021. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Paradicsomot rá. A héja alatti húsos rész (ami nem a kocsonyás, magokat is tartalmazó cucc) kell neked, meg széles leucoplast meg géz amivel a helyén tartod. Gyönyörűen leszívja a gyulladást egy éjszaka alatt. Nappal 3%-os hidrogén-peroxid oldatot tettem hasonló probléma helyére, nálam bevált. A párakötés nekem csak a gyulladást fokozta elviselhetetlen szintig, fajt, mint a nyavalya, ezek pedig lehúzzák a gyulladást. Utána steril tűvel + alkohollal kiemeltem a renitens szőrszálakat, gyökerestöl.
2021. ápr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!