Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám befalt elég sok...

A kutyám befalt elég sok csirkeszárnyat, lehet tőle valami baja? A csont miatt kérdezem

Figyelt kérdés

Eddig nem kapott csontot, és nem is szándékozom neki adni.

Lelopta az asztalról elég gyorsan befalta, mert kb 3 percre mentem ki a helyiségből, mire visszamentem már megette őket.


nov. 26. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha sült akkor az baj, főleg hogy a csirkeszárnyak legalább 60%-a csont. Szilánkosra törik, egyben pedig nem emésztődik. Jó, hogy nem akadt a torkán. Amennyiben keveset evett és jól el rágta nem hiszem, hogy gondot fog okozni, de nagyobb mennyiségnél elakadhat az emésztetlen csont és műtéti beavatkozás szükséges ilyenkor. Így is lesz egy kellemetlen szorulásos napja, a csont keményíti a székletet.


A kutya pont úgy mint a gyerek felügyelet nélkül nem való konyhába/étkezőbe. Magukra rántanak valamit, és olyasmibe esznek bele amibe nem kellene (például forró dolgokba). Elő fordulnak balesetek persze, csak jobb vigyázni.

nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez rá sosem volt jellemző hogy le szed valamit az asztalról.
nov. 27. 20:48
 13/15 anonim ***** válasza:
15%
#12 Attól függetlenül nem engedjük a kutyát ilyen közelébe. Még a kutya megvétele előtt kellett volna erről tanulni egy kicsit. Tüzelő szuka nálunk 42cm marmagassággal a 1,5 méteres kerítést helyből átugrotta. Egyetek zárt ajtó mögött, ilyen egyszerű. Vagy ne legyen kutyád, ha annyira hülye vagy hozzá, hogy azt sem tudod, nem engeded főtt/sült csont közelébe.
nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem oktatás kértem "kedves" utolsó :D Nem egy éve nevelek kutyát és nem is egy van . Az, hogy fel tettem egy kérdést, nem jogosít fel senkit arra , hogy hülyének nézze a másikat ;) Az ember 1x nem figyel oda bármi történhet;) 10 év alatt 1x ;) Lehet a családod el fogadja, ha hülyének nézed őket, de most rossz helyen kopogtatsz .
nov. 28. 06:38
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát, elég nagy baj, ha nem egy kutyád van, és még senki nem mondta, hogy baja lehet a sült csonttól, és ezt gyakorin kell megkérdezned. Ha egy sima guglizásra képtelen vagy, akkor bírd ki, hogy hülyének fognak nézni. Mert ez a kérdés kb. olyan, mintha a baba témakörben megkérdeznéd, kell-e büfiztetni.
nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!