Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tudnak kérdezni? Ha...

A kutyák tudnak kérdezni? Ha igen mit kérdeznek?

Figyelt kérdés
Felmerült

#kutya #kuty #klotyó #végbélxd
dec. 2. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom... kérni biztosan tudnak.

pl. ételt, kimenni / wc-zni.

Tud kezdeményezni is pl. játékot


...de nem tudom, mire gondolsz kérdés alatt.


Ha valakit hiányol, azt is tudja jelezni, és lehet, bizonyos dolgokat miattad csinál, de nem tudom, mi fogható fel kérdésnek...


Mivel hagyományos értelemben beszélgetni nem tudsz vele, a hagyományos értelemben vett kérdésfeltevés sem értelmezhető szerintem.

dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Sokszor láthattunk olyat, hogy a kutya a szomorú gazdihoz odabújik és "vigasztalja". Mivel a kérdés fikció a válasz is az. Megkérdezné mi bánt, mi a bajod és érdeklődne, hogy ugye azért a kaja meglesz szokott időben?

A kutyák testbeszédünk, kipárolgásunk intenzitása, számukra érzékelhető szag összetétele (feromonok) alapján pontosan tudják, milyen testi - lelki állapotban vagyunk. Ezalapján és saját szükségletei (pl.sétálni akar, éhes stb ) alapján tenné fel kérdéseit - a kutya

dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Biriboy válasza:
91%

Ha vicces akarok lenni akkor ezt írnám:

Tegnap a miénk biztosan tudott, mert amikor részegen hazajöttem a kocsmából, elém állt és azt kérdezte: Hol voltál te büdös disznó?. :D

Ha nem, akkor a testbeszédükkel "kérdeznek". Volt egy kutyám aki ha rossz kaját kapott, kérdőn nézett rám: "Most komolyan, ez a kaja?"

dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

#3 19:50

Hehe, ilyen tényleg van.

Ránéz a kajára és vissza - gazdi, ezt tényleg komolyan gondolod? :)


...vagy a ("saját") macska elkezdi enni a kajáját és a kutya a gazdira nézve kérdi, hogy: na most mi legyen?

ill. ugyanez a macska által otthagyott macskakaja-maradékra... megkaphatom? :)


Ilyenek valóban léteznek, hagyományos kérdések persze nem.

#1 vagyok.

dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy malinois, ideiglenesben nálam. Megszokta a közeget, majd egyszercsak beült szépen mellém, láb mellé, majd rám nézett, mintha azt kérdezné, hogy mikor fogunk valami feladatosat csinálni?

Volt mudim aki a pórázt böködte és engem ha sétálni akart menni.

Egy másik mudim ha a feladatát nem értette, nem tudta teljesíteni, leült elém, hogy ő megtette amit megkövetelt a haza, de legyek kedves segíteni.


Mostani kutyám leteszi elém a labdáját (amit ő mindig tud hol van) ha játszani szeretne. Ha pedig begurul valahova, 2-3 alkalommal megpróbálja kiszedni aztán odaáll elém, hogy szitu van, segítsek.

dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt s gyakorin is szoktak kérdezni, persze.
dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!