Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le az ugatásról?

Hogy szoktassam le az ugatásról?

Figyelt kérdés
Emeletesben lakunk, van egy 8 hónapos pincsi lány kutyusunk, ha vki elmegy az ajtó mellett kaparja az ajtót és ugat, de úgy h már szólt a szomszéd:(
2010. okt. 21. 10:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ha otthon vagyunk akkor nincs gond, mert rögtön rászólunk, csak ha nincs otthon senki akkor gáz:(
2010. okt. 21. 10:50
 2/23 anonim válasza:
86%
Nekem is volt ilyen gondom..és azt tettem: (lehet bután hangzik de hallottam róla és bevált: D ) egy üres ásványvizes flakont vagy vmilyen flakont amikor ugatni kezd lekell mellé dobni és megijed a zajától a kutyus..mi egy párszor ezt eljátszottuk azóta nem ugat nagyon csak egyet egyet...és mikor egyedül hagyjuk itthon akkor is odakészítjük a flakont az asztalra és látja, így tudja, hogy nem szabad ugatni... és persze az is fontos, hogy mindig egy kicsit növeljük az időt amíg magára hagyjuk:)
2010. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát kiváncsi leszek:)) 2hetente van hogy 2-3nap 8-tól 2-fél3-ig van egyedül, akkor szokott rosszul viselkedni. A párom akkor délelöttös.. Remélem beválik nálunk is. Köszi. Azért még jöhet jó tanács:) B terv:D
2010. okt. 21. 11:37
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

Közöld a szomszéddal, hogy te szóltál a kutyának, de nem sok foganatja volt, talán próbálja meg elmagyarázni neki ő a problémáját...


Hátha akkor majd megérti.


Ne terrorizáld a kutyádat egy hülye szomszéd miatt, épp elég az neki, hogy panelba kell élnie..


(Hihetetlenül hülye emberek vannak)

2010. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nah, sztem ez egy szomszédot se hatna meg...
2010. okt. 21. 11:43
 6/23 anonim ***** válasza:
29%

A kutya akkor ugat, ha lelkileg egészséges, és van önbizalma, az ásványvizes módszer egy lelkisérült rettegő kutyát fog eredményezni, aztán ha megöregszik és már nem lát jól meg kezd megsüketülni nem érted majd hogy miért harapja majd állandóan véresre a kezedet ha felé nyúlsz.


Akkor majd lepasszolod a menhelyre?

Vagy beadatod az aranylövést?

2010. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

Téged se hasson mega szomszéd nyavajgása..


Nálam van hogy egész éjjel böböl a hifitorony, mert elfelejtik lekapcsolni róla az ébresztést.


A megoldás a füldugó, nem a stresszelés, mellesleg én is leszrom ha vki aludni akar én meg tv-zni vagy zenélni.


A társasház ezzel jár akinek nem tetszik vegyen kertes házat!

2010. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Albérletben lakunk,nem saját, ha saját lenne nem érdekelne annyira...
2010. okt. 21. 11:50
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

A pattogó szomszédnak vegyél karácsonyra egy doboz ilyet


[link]


Mutasd meg neki hoyg kell berakni aztán közöld vele, hogy ennyit tehettél érte az ügyben.


A Kutyát meg hagyd békén!

2010. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

Én is albérletben lakom.


Eddig egyszer sem szólt a főbérlő semmiért sem, örül hogy van bérlője..

2010. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!