Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől bolondulhat meg ennyire...

Mitől bolondulhat meg ennyire a Németjuhász ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 fajta kutyánk van, egy Bilognese,(kan) meg egy Németjuhász(szuka). Mikor a Németjuhászt megvettük, akkor a másik már meg volt. Szépen lassan össze szoktak, és jól meg voltak egymás mellett. De a héten már 2 szer támadta meg a nagy a kicsit. Már elzártuk őket egymástól, de nem tudjuk, hogy mi lett vele. Ma is alig bírtuk szét szedni őket. Nappal nem bántja, de Péntek este, és ma este, hirtelen neki ment. Minden előzmény nélkül csak úgy rá támad. Esetleg ha valakinél történt hasonló, vagy lenne ötlete, hogy miért csinálja, akkor meg köszönném, ha meg írná nekem.

Előre is köszönöm. További szép estét mindenkinek.


dec. 10. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy már 2-éve élnek egymás mellett.
dec. 10. 21:31
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Olyan nincs, hogy nincs előzménye, max olyan van, hogy nem veszitek észre a kiváltó okot.

Pár kérdés:

- Mindkettő ivartalan?

- Mekkora alapterületen élnek együtt?

- Sétákra együtt viszitek őket?

- A verekedéseket leszámítva milyen a kapcsolatuk? Szoktak együtt játszani, együtt aludni, vagy csak megtűrik egymást?

dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Melyik hány éves, én még ezt kérdezném.
dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Illetve ha jól értem a németjuhász támadta meg a kicsit (bolognese akar lenni a fajtája?) - nem változott meg úgy általánosságban a nj viselkedése? Nem lehet, hogy valamilye fáj vagy valami baja van, és ezért lett hirtelen ingerlékenyebb a másikkal?
dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek a kutyák, és hogyan foglalkoztok velük? Két tök más foglalkozásigényű fajtáról van szó.
dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, minimum egy videó kéne, hogy lehessen valamit mondani.
dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!