Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított szukának lehet...

Ivartalanított szukának lehet méhgyulladása? Vagy ez csak valami fertőzés lenne?

Figyelt kérdés
Nyalogatta magát odalent, minimális sárgás fehér "cucc" jött. Inkább fehér és lé, nem darabos vagy ragadós, csak papírzsepin látszott hogy kissé sárgás, tényleg kevéske. Nem piros neki odalent. Jó kedvű, eszik-iszik, játékos, nem levert. Most adtam rá egy bugyit, hogy ne nyalogassa és lássam, ha esetleg valami váladék jönne.
dec. 16. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ivartalanításkor kiveszik a méhét. Lehet fertőzés vagy valamivel megsértette és begyulladt picit. Hétfőn azért mindenképp konzultálj egy dokival, vagy nem tudom a térségedben van-e hétvégi ügyelet
dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanításkor nem feltétlenül veszik ki a méhét (van, amikor csak a petefészkeket távolítják el). De ha ki is veszik, a méhcsonk is begyulladhat, bármikor élete során.
dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyujtsd egy piharba a vizeletet es irany a doki!

Lehet, enyhe felfazas, lehet vesegyulladas, hugyko vagy valami egyeb fertozes, de mindenkeppen kezelesre szorul es meg kell, hogy nezze az orvos a vizeletet is.

dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem updatelni, de minden rendben vele, azóta sem jött semmiféle váladék és nem is nyalogatja, nem piros. Gondolom hozzáért valamihez pisilés közben esetleg, vagy nem tudom, de jókedvű meg minden.
dec. 23. 18:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!